Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért járok én mindig, mások...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért járok én mindig, mások szerint furcsa lányokkal? Miért ilyen nehéz nekem és másnak, a pár és társkeresés?

Figyelt kérdés
2012. nov. 1. 12:17
 1/4 anonim válasza:

kinek a pap, kinek a...

nem az a lényeg szerintük furcsa-e, lényeg hogy te szerinted milyen, na de ha tényleg sokan mondják rá hogy elég kettyós abban az esetben hallgass a többiekre.

2012. nov. 1. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nekem nem furcsák és hülyék,a barátnőim csak az ismerőseimnek osztálytársaim szerint azok,meg én is az vagyok különc.
2012. nov. 1. 12:44
 3/4 anonim ***** válasza:

Az én exemre is mindenki azt mondta: jobbat is találnál te ennél! Végül hallgattam rájuk, de saját döntésem alapján. Rájöttem, hogy tényleg nem ez kell nekem.

Hát nem egyszerű az biztos olyat találni aki mindenben megfelel hogy úgymond. Bár tökéletes nincs, de akivel nagyon jól együtt lehet lenni, együtt élni hosszú távon állandó viták nélkül.

2012. nov. 1. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én nem maradtam együtt a furcsa lányokkal,de csak melletem néznek ki olyanak.olyan szép pár lennék
2012. nov. 1. 13:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!