Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tudnám visszaszerezni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám visszaszerezni a párom?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel közel 3 év után lett vége a kapcsolatunknak. Többször volt rá eset ,hogy abhagytuk ,de mindig béküés lett belőle. Szinte mindig ő modta, hogy legyen vége. Most úgy alakult, hogy a lánya visszaköltözött hozzá, mert elvesztette a lány a munkáját. Azt mondja, hogy így feszültségben van, sose tudhatja, mikor jön meg a lánya, meg sok egyébb problémája van, amit nem akar rám rakni. Nagy a korkülömség köztunk, de mindketten odáig vagyunk a másikért. Én nem akarom elveszteni, nagyon szeretem őt. Azt mondta, hogy ha megoldódnak a bajai keresni fog. Hihetek ebben? Vagy mit kéne most tennem? Én/26 Ő 46/N
2012. nov. 8. 12:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha ket ember odaig van egymasert, nem szakitanak. Plane nem tobbszor. Ott valami nem kerek. Jovod nem lesz vele, ennyi bizonyos.
2012. nov. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Keress egy korban hozzád illőt!
2012. nov. 8. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Első! Nyilván a nőt nagyon frusztrálja, hogy egy ilyen fiatal sráccal van, biztos ezért szakított már többször is, és nem azért, mert nem szereti a kérdezőt. Kérdező! Szerintem most az van, hogy le akar téged már rázni. Biztos valóban szeret téged, csak gondolom úgy látja, hogy előbb-utóbb te úgyis elhagynád és inkább elébe megy ennek.
2012. nov. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"Barátnőmmel közel 3 év után lett vége a kapcsolatunknak."

Ebbol en nem azt latom, hogy nagyon frusztralta volna ;)

2012. nov. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!