Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Merjek járni egy olyan fiúval,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Merjek járni egy olyan fiúval, aki annyira nem tetszik külsőleg, de mégis első látásra valamiért járni akarok vele?

Figyelt kérdés
Valahogy a hangját, a mozgását, a viselkedését, mind szeretem, viszont alacsonyabb nálam pár centivel, meg külsőleg annyira nem jön be sajnos, hiába mondogatom azt, hogy bejön. Szerintetek merjek így vele járni? Érdemes? Mert én szívesen járnék vele, csak nem szeretném ha az lenne, hogy esetleg rájönnék később, hogy nem is érzek iránta semmit, és becsapjam. Valahogy nem tudom mi van mert szeretném ha megcsókolna, meg megölelne. Viszont régebben sokkal másabb vonzódást éreztem fiúk iránt(mondjuk viszonzatlanul), és az sokkal hevesebb volt. 16/L

2012. nov. 8. 16:58
 1/4 TOMAtm ***** válasza:
16 vagy valszeg nem ő életed pasija,az meg h jársz vele 2 hetet meg smároltok nem ér annyit h kiird kérdésnek.
2012. nov. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igazad van, de akkor se akarok hülyét csinálni magamból.
2012. nov. 8. 17:07
 3/4 anonim ***** válasza:
78%
egy próbát megér :) én is így voltam a mostani barátommal, most pedig már 3 hónapja együtt, és szeretem. nehezen indult, de végtére is megérte
2012. nov. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Jaj! Inkább nem írok semmit.
2012. nov. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!