Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti milyen esetben csináljátok ezeket?

Figyelt kérdés

Az egyik fiú osztálytársam mostanában órákon sokszor néz engem. Ez már a barátnőmnek is feltűnt. Van mikor nem pont rám néz, de látom hogy a szeme sarkából mégis figyel. Ritkán szoktunk beszélgetni egymással. Távolról is mindig engem néz, de ha közelebb kerülünk egymáshoz, akkor olyan furán viselkedik, mint aki izgul. Hozzám mindig "kedves hangon" szól, meg ilyenkor mindig mintha csillogna a szeme, olyan aranyosan néz rám. Megfigyeltem, hogy más lányokra nem így néz meg akkor a hangja is másmilyen. Ha tőlem kér vagy kérdez valamit, akkor mindig köszönöm-öt vagy köszi Xy(én) mond, még akkor is megköszöni ha nem is tudtam a kérdésére válaszolni. Többször is megérintett már, a vállamat, a derekamat. Nem beszélgetés közben történt, hanem elment mellettem és csak úgy, mintha véletlen lett volna. Többször megdícsért már, pl hogy szép lett amit rajzoltam, stb.. Amikor majdnem egymás mellett ültünk órán (köztünk ült egy másik fiú) akkor én elkezdtem rajzolni a füzetembe mire ő is rajzolni kezdett, közben meg sosem szokott rajzolgatni. Olvastam, hogy a másik cselekvéseinek utánzása jelentheti azt, hogy tetszünk az illetőnek. A pupilláját is figyeltem, mikor közel vagyunk egymáshoz akkor mindig ki van tágulva. Nem biztos, hogy a fényviszonyok miatt van, mert ilyenkor megnézem a barátnőm szemét is (vagy másét), de az övé nincs kitágulva.

Bocsi, hogy ilyen hosszú lett. Amúgy nem mindenkivel viselkedik ilyen aranyosan. Fiúk! Jól gondolom, hogy tetszem neki??


2012. nov. 8. 18:04
 1/6 anonim ***** válasza:
55%
Otos, leulhetsz :)
2012. nov. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ajajj fiatalok... :D


Amúgy jól gondolod :) ha neked is tetszik csak így tovább tedd meg te az első lépést menjetek el négyen valahova biliárdozni vagy csak beülni valahova és majd kialakul.

2012. nov. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors válaszokat!:)

Igen, nekem is tetszik ő. A bökkenő csak az, hogy annak a barátnőmnek is tetszik, akiről a kérdésben írtam, hogy észrevette hogy szokott figyelni. Ő olyan, hogy minden kis apró dologból azt szűri le, hogy tetszik az adott fiúknak. Ezzel a fiúval is így van, néha úgy veszem észre hogy néz engem a fiú, hogy a lány mondja nekem, hogy már megint nézi őt, közben meg nem is biztos, hogy őt nézi.. (Remélem értitek) nem hiszem, hogy tetszene a barátnőm a fiúnak, mert vele úgy viselkedik, mint a legtöbb lánnyal az osztályban, olyan közömbösen. Nem tudom hogyan közeledjek a fiú felé, mert mikor néha odajön a fiú hozzám (általában a barátnőmmel vagyok) akkor alig enged szóhoz jutni, mert néha még helyettem is válaszol a srácnak, pedig ő engem kérdezett..

2012. nov. 8. 18:22
 4/6 anonim ***** válasza:

Amikor én fiatal voltam, még leveleztünk papírgalacsinokkal az osztályban. Ma azt hiszem van olyan, hogy e-mail, meg chat - szóval elektronikus "hozzáférés" a másik (akár "intim") szférájához.


Csak annyit tegyél meg, hogy írsz neki mailt, hogy mi lenne ha, ezt vagy azt csinálnátok ekkor, meg akkor.


Ahogyan az előttem szólók egyike írta, hogy billiárd, cukrászda, pizzaszelet, üdítő vagy valami apró dolog, ami nem feltűnő, mégis egyértelmű.


Az is divat volt, hogy a segítséget kérsz a házi feladatodban (annak ellenére, hogy jól megtanultad, mert ugye ilyenkor ŐT kell figyelned, nem azt, amit mond!), persze szigorúan olyan tárgyból, amit ő biztosan jobban tud, mint te! Ezzel nagyon be lehet vágódni nála. Mondjuk nézzél ki marha jól - de gondolom ez alap :o)

2012. nov. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A kérdésből már kiderült h neked is tetszik. Egyébként ha tényleg így van akkor valószínű h bejössz neki csak ne legyél elfogult és ne képzelj oda semmit amit ilyenkor szoktak az emberek.

Hány éves vagy?

2012. nov. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
16 vagyok. Miért, mit szoktak ilyenkor odaképzelni az emberek?
2012. nov. 12. 22:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!