Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy fiú, aki szórakozik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú, aki szórakozik velünk. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Van egy osztálytársam, aki szórakozik velünk a barátnőmmel...egyszer vele flörtöl, egyszer velem. Most a barátnőmmel összevesztünk miatta... Én bementem a mosdóba az egyik vécéfülkébe, mert ugye dolgom volt... ő berontott a mosdóba, és amíg én vécéztem, olyanokat mondott, hogy: "Karácsonyra kérek egy akasztófát neked, felkötlek, aztán késeket szurkálok beléd, kiveszem az agyad, berakom a sütőbe, kisütöm, odaadom a kutyáknak, aztán leöntelek méreggel és 25 vödör kukaccal és bogárral, hogy azok felzabáljanak és kidoblak az ablakon."

Kemény, nem? Szóval aztán kitörtem belőle, és mondtam neki: "Most az én hibám, tényleg? Miért engem bántasz?" - Már sírtam.

-Igazából nem is rád haragszom - mondta a barátnőm.

-De akkor miért rám haragszol, ha nem az én hibám? Miért? - Szó szerint bőgtem.

Ő kivette a kezemből a slozi papírt, ledobta a földre, és átölelt.

Aztán bementünk az egyik vécéfülkébe és kibékültünk.

De attól félek, hogy nem bocsátott meg nekem, csak megsajnált. És még attól is félek, hogy újra összeveszünk. Mit csináljak?



2012. nov. 8. 18:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Maunika sau rilódid.
2012. nov. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

"Aztán bementünk az egyik vécéfülkébe és kibékültünk."

Hopphopp, akkor nem Maunika, hanem Való Világ 83.

2012. nov. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Foglalkozz a barátnöddel a fiút felejtsétek el.
2012. nov. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ő kivette a kezemből a slozi papírt, ledobta a földre, és átölelt.

Aztán bementünk az egyik vécéfülkébe és kibékültünk.

XD Ezen behaltam. :DDDD

2012. nov. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

xDDD


Jézusom:D

2012. nov. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát ezz... Red Tubera való.
2012. nov. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Néha túrom az orrom, amikor senki sem lát.
2012. nov. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Jól van, poénokat félre, ne úgy értsétek!:) Mi, lányok, a fiúk elől mindig a vécébe menekülünk...:) Ott szoktuk megdumálni a dolgainkat... De légy szí, a kédésre válaszoljatok!:)
2012. nov. 9. 19:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!