Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Már nem tudom követni, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már nem tudom követni, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Ex barátnőmmel körülbelül 3 hónapja szakítottam, mert úgy éreztem, hogy már nem szeretem, azóta is beszélgetünk mint haverok, jól el szoktunk lenni és kb 1 hónapja megint beleszerettem. Sajnos úgy néz ki késő volt, egyik "legjobb barátom" már rástartolt és össze is jöttek, miután a szemembe hazudtak mind a ketten. Mielőtt összejöttek volna a csaj olyanokat mondott nekem, hogy még ő is szeret és hiányzok neki. Ezek után örültem, hogy mégis sikerül, de nemrégiben már publikálták is, hogy ők mától járnak. Nagyon rosszul esett mindkettőjüktől, de nem tudtam mit csinálni. Ezek után is a lánnyal naponta órákat szoktunk beszélni telefonon, sokszor mond olyan dolgokat amit nem mond egy egyszerű haver, pl: hiányzok neki és randizni is elhívott(mégegyszer mondom, van barátja) azt is mondta, hogy tudja rosszul döntött mikor nem fogadott vissza. Ez a beszélgetés után én megint örültem, hogy hátha összejön, de másnap, azaz ma teljesen más volt, mintha nem is mondott volna ilyeneket. Érzem rajta hogy szeret még engem, ezzel a mostani sráccal egyszerűen egyáltalán nem illenek össze, mindenkire ráhajt a gyerek, most szerencséje volt.. mit kezdjek a lánnyal?

2012. nov. 8. 21:02
 1/1 Rs. ***** válasza:
Semmit! csak játszik veled.. hagyd inkább
2012. nov. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!