Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szomszéd csajt (27) csalja a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szomszéd csajt (27) csalja a férje (35), és engem, a férj haverját, a szomszédot kér h segítsek követni, lebuktatni. Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
A csajtól tudom a dolgot, a párja nem mesélte nekem. Erkölcsileg a csajnak van igaza, de nekem a férj a haverom. Segítenétek a csajnak? Szólnátok a férjének? Vagy valami más??? Nagyon tanácstalan vagyok, igazából kimaradnék az egészből.
2009. aug. 14. 12:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Én biztosan nem szólnék,nem segítenék.Ez csak és kizárólag az ő dolguk,és semmiképpen sem a tiéd.Senkinek nem szólnék semmit.Ha a leányzó ezt nem érti meg,az az ő gondja,de egy barátságot nem szabad tönkretenni.

Szerintem maradj ki belőle.

2009. aug. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Az egyenes út a legjobb!

Mondd meg annak a csajnak azt, amit ide leírtál, hogy te inkább kimaradnál ebből az egészből, ne haragudjon ezért, de ez az ő "családi ügyük", neked pedig történetesen semmi közöd hozzá!

És ezért szerintem nincs miért megharagudnia, mert ez az igazság!

2009. aug. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Maradj ki. Semmi közöd hozzá, még úgy sem, hogy a fiú a haverod. (Azt mondanám, ha a legjobb barátod, akkor más lenne a helyzet, akkor én beszélnék vele, de gondolom itt nem erről van szó)

Erkölcsileg sincs szerintem a csajnak igaza, szörnyen kicsinyes "lebuktatni". Ha nem bízik meg benne, akkor beszélje meg vele, vagy hagyja el. De nem kezdjen nyomozgatni.

2009. aug. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nyugodtan utasítsd el, épp azért, mert te a barátja vagy a férjének.

Én semmiképpen nem avatkoznék bele, hiszen ez az ő személyes ügyük, és ettől független, hogy persze véleményed van a dologról.

2009. aug. 14. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem szabad belefolyni ebbe, mert neked nincs belőle hasznod, csak károd lehet. Hacsak... Dugd meg a szomszéd csajt.
2009. aug. 14. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
3-as: 3 hónapja lebukott a férj, és esküdözött h többet nem csalja. És most is k**va száma a telcsiben stb... Amúgy köszi az ötleteket, asszem kimaradok a dologból.
2009. aug. 14. 13:18
 7/7 anonim ***** válasza:

"Én ezt nem teszem. Fogadj profi magánnyomozót!"

-ezt mondanám. És kimaradnék.


(Hacsak nem vagyok NAGYON jó haverja a férjnek. Akkor leültetném egy üveg bor társaságában, és beszélgetnénk. Nem konkrétan arról, hogy mire készül a csaja, vagy, hogy beleszólnék az életébe, hanem "csak úgy". Aztán vagy előjönnek bizonyos témák, vagy nem. Vagy tudok segíteni, vagy nem. Akkor én most nagyon álszent vagyok?)


Az az igazság (név nélkül úgy is letagadom), hogy munkahelyi ismerőssel és szomszéddal kapcsolatban is vannak ilyen tapasztalataim. Eddig sosem vállaltam sem közvetítést, sem az egyik fél megrendelését sem. Viszont a kötetlen beszélgetés nekem eddig bejött, mint forma.

2009. aug. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!