Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek melyek azok a legnagyobb hibák amiket általában el szoktak követni az emberek egy párkapcsolatban?

Figyelt kérdés
2011. nov. 10. 21:08
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
nem mutatják ki a páruk iránti szeretetüket, önfejűek, egy mélypont után feladják, nincsen kitartásuk (tapasztalatbol tudom)
2011. nov. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 .:Laci:. ***** válasza:
52%
megcsal, hazudozik, önfejű, akaratos, csak magával törődik, nem nézi a másik érdekeit, nem mutatja ki a szeretetet vagy nem jól mutatja ki, állandóan vitázik és kihasznál
2011. nov. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hogy hazudoznak. Ha nem tennék, a többi nem számítana, mert legalább tudnám, hogy ideje szakítani és nem lenne kihasználva, hogy naiv és átverhető vagyok.
2011. nov. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Túlságosan féltékenyek, nem bíznak meg a párjukban. Meg a többi amiket már leírtak.
2011. nov. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 .:Laci:. ***** válasza:
a féltékenység nem lenne baj, ha egészséges keretek közt maradna, ha nem adnak rá okot ezt be is lehet tartani, utána viszont senki se tudja előre, hogy mi lesz....
2011. nov. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 napietus ***** válasza:
0%

féltékenykednek, rátelepszenek a másikra. nincs életük a párjukon kívül, az az oka ennek általában. meg elkényelmesednek, elhagyják magukat. pedig utóbbi is nagy hiba, mamám szerint: "egy lány elég, ha csinoska és bájos, de egy asszonynak mindig GYÖNYÖRŰNEK kell lennie". ezt sokan nem tartják be, aztán csodálkoznak.


szerintem ez a két leggyakoribb hiba, ami aztán magával hozza a többit (veszekedések, ingerlékenység stb.)

2011. nov. 11. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Egy asszonynak mindig gyönyörűnek kell lennie? Kíváncsi lennék ezt hogyan érti a mamád.

Én azt mondom, hogy ápoltnak kell lenni mindig, de muszáj mindig, hogy szexi ruha, smink legyen rajtam a párom előtt? A pasik meg nem baj ha nem borotválkoznak egy hétig?

Ha szerelmes beléd a párod, akkor mindig gyönyörűnek lát, még akkor is amikor te nagyon csúnyának érzed magad.

2011. nov. 11. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 napietus ***** válasza:
úgy értette, és ő ezt be is tartotta, ahogy én is, hogy soha nem mutatkozol a férjed előtt szakadt, gyűrött, koszos ruhában, vagy zsíros hajjal, esetleg ízléstelen sminkben. ezt egyáltalán nem nehéz betartani, pici odafigyelés kérdése az egész.
2011. nov. 11. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!