Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fél év után kiderült, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fél év után kiderült, hogy csak a szeretője vagyok. Rettentő ostobán érzem most magam. Ti elmondanátok a másik nőnek?

Figyelt kérdés
Soha nem gondoltam volna, hogy egyszer ilyen helyzetbe kerülök.
2012. nov. 9. 10:33
1 2
 1/12 ASOT ***** válasza:
30%

ugysem hinné el h nem tudtad..

de a kapcsolatát lehet h tönkretennéd

2012. nov. 9. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
14%
mire mennél vele? ha már neked szar, legyen neki is? plusz nem valószínű, hogy elhinni, valszeg inkább a pasijának hisz, ő meg mindent tagadni fog.
2012. nov. 9. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
57%

Mondd csak el!!

lehet a nőnek nem fog jól esni, de a palinak legalább fájdalmat okozol ( ha egyáltalán érdekli annyira a másik nő..amit kétlek mert akkor nem lennél neki te.)


szóval én a helyedbe elmondanám, ha te szenvedsz más is szenvedjen.. :) nem szép dolog de ez van

2012. nov. 9. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
84%
Én a nő helyében biztos tudni szeretném, hogy a párom megcsalt.
2012. nov. 9. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
47%
a 3. válaszoló vagy egy sikertelen v. póruljárt nő a pasiknál, vagy szerencsétlen fiú
2012. nov. 9. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mondd el neki! Ha én lennék a másik nő helyébe, akkor örülnék, ha valaki felnyitná a szemem. Lehet, hogy nem hisz neked, de az már az ő bajuk.
2012. nov. 9. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Gondolj bele a nő helyébe. Te is szeretnéd tudni, hogy fél éve már átver, nem?
2012. nov. 9. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem is mond meg. Nem rosszindulatból, de ha veled félre kettyintett, máskor, mással is meg fogja tenni.

Gondolj bele abba, ha egyikőtök teherbe esett volna....... Én tudni szeretném az igazat.

2012. nov. 9. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is mond el neki, és nem azért hogy neki is fájjon, hanem azért, hogy tisztában legyen vele mekkora szemétláda a pasija.
2012. nov. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
84%

Én is szeretném tudni a nő helyében, bár nem biztos hogy elhinném. Gondolom a pasi is ágáll majd ellene, hogy csak be akarod sötétíteni, viszont ahhoz szerintem pont elég, hogy bogarat ültessen a csaj fülébe.

Ergo ha szeretem a páromat és hiszek neki, arra akkor is jó egy ilyen eset, hogy kinyissam a szemem és jobban figyeljek arra, hogy lehet-e valami a dologban. Igen, tudni akarnám... Az viszont, hogy a te esetedben belemásznék e egy ilyen szituba, hát nem tudom.

Talán írnék egy levelet. Ha amellett döntenék, hogy tudatni akarom a nővel mi a helyzet, akkor nem gyaláznék senkit, nem ítélkeznék és nem kötekednék. Elmondanám amit tudok, majd továbbállnék.

2012. nov. 9. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!