Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen módszerrel tudnám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen módszerrel tudnám visszaszerezni az ex barátnőmet?

Figyelt kérdés
Egy hete szakított velem a barátnőm, arra lennék kíváncsi, mit kell tennem, hogy visszahódítsam őt! :) Kérdésekre szívesen válaszolok, ha az segít!

2012. nov. 9. 12:15
 1/4 anonim ***** válasza:

ehhez sok info kellene.miert szakitottatok?ki kezdemenyezte?mennyi ideig voltatok egyutt?stb.

kulonben meg,aki menni akar,azt engedni kell.sajnos ez orokervenyu dolog.

2012. nov. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon sok olyan pár van akik újra összejönnek és aztán sokáig boldogok! Van rá igenis módszer, és rá vagyok kíváncsi!
2012. nov. 9. 12:28
 3/4 anonim ***** válasza:
Nyalizni kell nekik, mint egy kutya, meg évekig követni milyen hülyeségeket csinál, aztán mindig utalgatni, hogy jaj de mennyire szeretnéd, aztán ha nem jön össze sokáig mással, akkor rábólint. Férfi ember nem csinál ilyet, de mindenki úgy cseszi el az életét, ahogy akarja! ;-)
2012. nov. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 jekyll-fan ***** válasza:

Szerintem hagyjad most egy darabig, éld az életedet, próbáld vele fenntartani a jó kapcsolatot kb. haveri szinten, és ha mázlid van, később mész lesz rá esélyed, hogy újból összejöjjél vele.


Saját tapasztalat, én Exemmel 3x jöttem össze, mindvégig barátok maradtunk miután szakított velem, legutóbbi alkalommal 1hét elteltével megpróbáltam visszaszerezni Őt, de eléggé csúnya lett a vége, abban maradtunk, hogy felejtsük el egymást örökre, és most ott tartunk, hogy tegnap elkezdtünk beszélgetni (nem én kezdeményeztem), és most valószínűleg megint jóban leszünk...


16/L

2012. nov. 10. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!