Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

En vagyok a hibas vagy a parom tulozza el?

Figyelt kérdés

3 eve vagyunk egyutt. Tudtam rolla, hogy feltekeny. De hogy ennyire...Akarkivel(fiuval) bezelgetek facebookon, felhiv, hogy miert bezseltem vele s puffog utanna. Pedig tudja rollam, hogy jo baratsagban vagyok par sraccal, es veluk felzabadultan beszelgetek.

O tulozza el vagy en vagyok a hibas? Nem tudom, mit tehetnek ez ellen...


2012. nov. 9. 18:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Megszoksz vagy megszöksz.
2012. nov. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha eddig nem adtál rá neki okot,vagy nem tettél más fiú felé korábban félreérthető gesztusokat,és eddig is tudott róla,kivel barátkozol,akkor részéről nem jogos,és igazad van. Különben Te fordított helyzetben hogyan szoktál reagálni?Ez is fontos.
2012. nov. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előzővel.És csak ,hogy tudd ez rosszabb lesz.A volt férjem is féltékeny volt és csak egyre rosszabb lett.Egyre súlyosabb lett a helyzet.Visszatérő ügyfeles helyen dolgoztam és ha még úgy köszöntek rám az utcán "csókolom" akkor is balhé volt.Az utca közepén elkezdett ordítani ,hogy ez is azért köszön rád mert +b.szott.
2012. nov. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha neked ez a kapcsolat jó, akkor maradj benne. Ha nem tetszik akkor meg sürgősen (még gyerek előtt) cseréld le.
2012. nov. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Kerdeztetek, hogy hogy viselkedek forditott helyzetben. Nekem az a meglatasom, hogy attol amiert mi egyutt vagyunk neki ugyanugy lehetnek lanybaratai, ismerosei, beszelhet veluk, en nem haragszom meg ezert. nem adtam okot ra, de o ugy tartja, hogy hulyen, "nyalasan" viselkedek veluk, pedig en alapbol ilyen vagyok es minddenkivel kozvetlenul beszelek(ismeroseimre ertem).
2012. nov. 9. 19:04
 6/8 A kérdező kommentje:
18:57-es valaszolo, kinos lehetett es ez mar azert nekem kiverne a biztositekot...sajnalom, hogy igy van nallatok...
2012. nov. 9. 19:05
 7/8 anonim ***** válasza:
az oka az hogy nem bizik önmagában. még ha ö ennek nincs is tudatában. nem magabiztos, nem érzi ugy hogy " háhá kis csicskák ez az én csajom és esélyetek sincs"' hanem az játszodik le benne hogy nem elég jo neked ésmindneki másban a jobvbat keresed. ebböl ö annyit vesz észre h cseszeget mert hogy merészeled és a te hibád. de a valos lelki ok ennyi. nincs elég önbizalma. halálraitélt kapcsolat. tapasztalat....
2012. nov. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Tegnapelőtt 18.57-es vagyok.Már nincs "így "Rég elváltunk.

Nem csak a féltékenysége miatt,de az is sokat dobott a latba.Azóta újra férjhez mentem és az Ő haverjai a barátaim lettek mint ahogy az én barátnőim meg az Ő barátai.És 9 éve működik.

2012. nov. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!