Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, hogyan vegyem rá?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogyan vegyem rá?

Figyelt kérdés
Már majdnem másfél éve együtt vagyok pasimmal, és mindketten ilyen otthonülősek vagyunk, ő maximum bulizni jár el, én azt se szeretem...Dee ezalatt a másfél év alatt beleuntam, és akárhova is próbálnám elhívni, sehova nem hajlandó jönni...én minden újat kiakarok próbálni, de ő semmit...még egy hülye korcsolyázásra se hajlandó, folyton otthon vagyunk, a gép és a tévé elött ülve...a legextrémebb dolog amit csinálunk az max a sétálás...én ebbe beleuntam de ő nem hajlandó semmire, hogy vegyem rá? vagy mit csináljak?

#pasi #unalom #extrém program
2012. nov. 9. 20:18
 1/10 anonim ***** válasza:

" legextrémebb dolog amit csinálunk az max a sétálás" :)


Milyen extrém programra gondoltál konkrétan? Hány évesek vagytok?

2012. nov. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

én 15, ő 19.

hááát én nagy dologban gondolkozom, kenuzás, ejtőernyőzés stb..mert ezeket még sose próbáltam...:) de mivel ismerem pasimat, tudom hogy neki még a korcsolyázás is extrém dolog..

2012. nov. 9. 20:26
 3/10 anonim ***** válasza:
68%
Mondd neki,hogy menjünk kirándulni,meg korcsolyázni stb..,és tedd hozzá,hogy jól lecoplak az erdőben,meg a jégpályán,meg stb... Tuti menni fog!
2012. nov. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Normális válaszokat kérek.
2012. nov. 9. 20:35
 5/10 anonim válasza:
100%
Hát elég extrém csajnak tűnsz,de szerintem a kori simán mehetne..19 évesen csak eltud vinni(ha nincs is jogsija,kocsija) busszal,vagy moziba,pizzázni, bár nem tudom mennyire felelnek ezek meg neked. Mondhatnád neki ,hogy szeretném ha elmennénk valahova..és csak úgy felültök a buszra és tudta nélkül viszed el korizni hátha megszereti és több kedve lesz máshova is menni. De ha sehogysem akar menni akkor nem nagyon tudsz mit csinálni.
2012. nov. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
nekem az is jó lenne ha pizzázni mennék, de első randink óta sehol se voltunk márpedig az nem most volt... Próbáltam már "elhúrcibálni" pl. cukrászdába, én hülye még azt is felajánlottam hogy én fizetem..de ő nem akar...nyáron mondtam neki menjünk strandra, szüleim fizetik...de ő nem megy...:/
2012. nov. 10. 00:11
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én az ilyet már dobtam volna és kerestem volna egy bevállalósabb csávót.
2012. nov. 11. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 omba ***** válasza:
100%
Felejtős, - hát ha már ennyi idős korára, meg ilyen fiatal kapcsolatban így eltesped....
2012. nov. 11. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Vedd elő a nunidat ès kezd el izgatni miközbe ő gèpezik v tèvèzik ès mikor vennè elő a farkát akkor rángasd el vhova ès ott 1 kis pisi kaki szex ès közben nyalogasd a pattanásait
2013. márc. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Vegyèl egy szinhàz jegyet vagy mozijegyet ès Monday hogy kaptad aztan vidd el oda akkor azzal hogy elkell menni nehogy kàrba vesszen a jegy!
2014. aug. 6. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!