Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csinálja ezeket a fiú?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezeket a fiú?

Figyelt kérdés
Mindig mikor lát rámnéz meg ha valahol ül vagy valami akkor néz.Van mikor normélisan,de van mikor csúnyán/mérgesen.De van mikor rápillant a számra.És van mikor,hogy én elmegyek mellette ahol áll és visszanézek rá és azt látam hogy a seggemet nézi.

2012. nov. 9. 20:21
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Egyértelműen bejössz neki.
2012. nov. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
De miért nem ismerkedik meg velem?És ha hozzászólók miért megy el?
2012. nov. 9. 20:26
 3/17 anonim ***** válasza:
Tart tőled.
2012. nov. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Szerintem nem olyan egyértelmű,hogy tetszel neki!

Csak azt nem értem,mért nem tőle kérdezed meg ő tudhatja a legjobban, nem pedig mi!! Írj neki facebook-on vagy levélben!

2012. nov. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Ésha elhívnám valahova?
2012. nov. 9. 20:31
 6/17 A kérdező kommentje:
20:30 mert már mentem oda hozzá és volt mikor megse hallgatott elment és volt mikor meghallgatott de akkor már rámse mert nézni csak a fejét rázta aztán meg húzott eggyet a vállán és otthagyott.Miért?
2012. nov. 9. 20:36
 7/17 anonim ***** válasza:
Neten nem tudsz neki írni?
2012. nov. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 LeftBehind ***** válasza:
Egyértelműen tetszel neki,csak fél beismerni.
2012. nov. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Osztálytársad vagy honnan ismeritek egymást? Lehet hogy tetszel neki csak vmit hallott rólad vmi rosszat és nem tudja eldönteni mit csináljon?! Vagy mit tudom én? Különben neked bejön, mi? :)
2012. nov. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Hívd el!:)
2012. nov. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!