Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismertek olyan embert aki szerelmes Csoboth Adélba?

Figyelt kérdés
De olyat, aki tényleg frankón szerelmes.
2012. nov. 10. 09:45
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Az "én" körzetemben mindenki utálja Csapott Adélt.

Nagyon sajnálnám,ha megnyerni. Oláh Gergő és Antal Timi sokkal tehetségesebb nála.

2012. nov. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
De hülye egy kérdés! A pasik többségének bejön ez a csaj. Ez nem vitás! Nyilván van közülük olyan, nem is egy aki "frankón" belé zúgott.
2012. nov. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Pedig de ocsmány!
2012. nov. 12. 21:33
 14/20 anonim ***** válasza:
Kérdező: Gondolom lány vagy, ebből adódóan valószínűleg féltékeny vagy Adélra. :)
2012. nov. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
igen, az. Jó neki, hogy ilyen ocsmány s mégis bejön a paliknak
2012. nov. 12. 22:22
 16/20 anonim ***** válasza:

Szerintem (és még sokak szerint) nagyon szép lány. Pusztán csak irigy vagy rá, hogy tehetséges, szép, van stílusa, van önbizalma. És igen nekem bejön, hogy ilyen vidám, mindig mosolygós, kedves szép lány.

Persze reálisan nézve vannak nála szebb lányok biztos. Ő is kb. egy átlagosan szép lány lenne, de az összképben sokat nyom a viselkedése, stílusa, belső értékei, így nálam egy átlagosnál sokkal jobb csaj.

2012. nov. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Nem, művi, megjátszós, aranyoskodó, olyan mint egy liba. Izomból teleraknám!
2012. nov. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
De kedves kérdező, ha ennyire szebbnek tartod magad Adélnál, akkor várjuk rólad a képeket! :)
2012. nov. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Igen, a Pinokkió-orra egyszerűen ellenállhatatlan! :)
2012. nov. 13. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Most miért fikázzátok a kérdezőt? Én is lány vagyok még is irritál. Miért lenne féltékeny vagy irigy? A pinokkió-disznó orrára vagy a stílusára? Ugyan már!!! Se nem szép,a stílusa erőltetett,az énekhangja hamis. Talán a teste jó,de számomra csak ez az egy pozitív van.

Miért nem fogadjátok el azt,ha ő nem bírja a csajt? Rengeteg ellene irányuló klubok alakultak,vagyis nem csak ő nem bírja,nézzetek utána!!! Én sem szeretem,már nagyon várom azt a pillanatot,amikor kiesik. És én biztos vagyok benne,hogy nem nyeri meg.

2012. nov. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!