Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van itt olyan ember rajtam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan ember rajtam kívül aki még soha sem volt szerelmes?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem volt. Mondjuk én sosem kerestem a szerelmet, még csak nem is gondolkoztam rajta. Carpe diem! Éltem a mának, egy kicsit mindig is önző voltam, mint aki képtelen szeretni bárkit is magán kívül. Aztán egyfajta ürességet éreztem, ami hamar elmúlt, mivel az élvezetek habzsolásába kerültem, most is nyakig benne vagyok. Nem érdekel semmi, senki, csak mint egy ösztönlény jókat mulassak, tele legyen a hasam. A kapcsolataim a lányokkal meglehetősen rövidek és üresek voltak. Na persze most írhatjátok, h nekem legalább voltak, mer jól nézek ki, és van elég zsém, egy mázlista vagyok ha úgy vesszük. De ha jobban belegondoltok, talán annyira mégsem, mert lassan 21 éves férfi létemre nem tapasztaltam meg a legboldogabb érzést, amit ember érezhet. Tudom, h önmagamat kéne legyőznöm először, önmagam szeretetéből visszavennem, de egyszerűen nem megy. Gyenge vagyok, és inkább maradok a kényelmes önimádatnál.


Van még valaki így?



2012. nov. 9. 19:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Én sem voltam még úgy kimondottan szerelmes 23 éves létemre. Nem is igazán volt alkalmam rá. Legutóbb meg akkor dobtak ki, mielőtt pont beleszerettem volna a leányzóba. Azóta is bánom, mert tudom, hogy őt tudtam volna szeretni.
2012. nov. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hmm... érdekes. Lehet, hogy valami agyi defekted van (DE KOMOLYAN! Nem sértegetésből!!!)... De lehet, hogy csak egyszerű pszichológiai, amit te is említettél. Ismerkedj különböző lányokkal, csak barátkozási szinten, aztán ha nem jön össze, akkor... pszichológus. Az önimádat is betegség nálam...
2012. nov. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen, de én ebben nem látok negatívumot.
2012. nov. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én 19éves koromig egyszer sem voltam szerelmes és elég fura volt.Amúgy többször hallottam,hogy van olyan betegség,hogy az ember nemtud szerelmes lenni(nem tudom már milyen idegen kifejezést használtak rá),de szerintem ez hülyeségXDcsak úgy érdekességképp írtam
2012. nov. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

#2


xD Pszichológus?:DDD Annál nagyobb kamuállás nem is létezik(max az asztrológus ha van olyan:D). Ahogy magamat ismerem, nekem is annak kéne lennem, jól elszórakoznék.


Hát még jó hogy csak nálad betegség.;) Őszinte részvétem...


Én csak egyszerű egészséges önszeretettel rendelkezem, az önimádat azért túlzás lenne, csak mert nem vetem meg a sok földi jót.

2012. nov. 9. 19:16
 6/6 dohi19 válasza:
én 22 éves lányként elmondhatom kb. ugyanezt vagyis hasonlót, rövid kapcsolatok, semmi kötődés. Nem mondanám, hogy az önimádat miatt nem voltam még szerelmes, inkább valahogy így alakult, most meg már eljutottam oda, hogy nem is biztos, akarnék e az lenni. Nálam inkább bizalmi szinten bukik a dolog szerintem, mármint nem úgy hogy féltékenykedek vagy ilyesmi, mivel nincs kötődés a féltékenység sem alakul ki, inkább arról van szó, hogy valahogy az egész helyzetben nem tudok bízni, abban hogy valakit én szeressek mindennél jobban és fordítva is lehetetlennek tartom...
2016. jan. 27. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!