Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok az alábbi szituációról?

Figyelt kérdés

1 éve vagyunk együtt a párommal. Én 20 éves lány vagyok. Az a helyzet, hogy a hétvégén úgy volt, hogy külön megyünk bulizni ő a haverjaival én a barátnőimmel. De a barátom nem enged el Bp-re bulizni mert félt, azt hiszi raknak vmit a poharamba,törékeny vagyok és védtelen. De ő elmegy bulizni én pedig nem mehetek mert megígértem és lemondtam a barátnőimnél a buliról. Anyum szerint egy papucs vagyok és szerinte nem kellett volna hagynom magam.

Én is így gondolom de ez az egész nem ér annyit, hogy tönkremenjen a kapcsolatunk. Szerintetek?


2012. nov. 10. 11:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem látok semmi kivetnivalót a történetben.
2012. nov. 10. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az teljesen normális, hogy néha külön mentek bulizni. Az is, ha néha az egyik megy, a másik nem. Most ne csinálj belőle nagy ügyet, de akkor verd ki a balhét, ha többször is megismétlődik.
2012. nov. 10. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ellentétben az előttem szólóktól, én nem vezetném be, hogy megtiltson valamit is nekem a párom. Megbeszélni, megkérni, Azt lehet. Megtiltani, azt nem . Megtiltani egy gyereknek lehet valamit, mert azért mi vagyunk a felelősek. A társam, aki egyenjogú velem, az nem tilthat meg semmit.

Teljesen más, ha megkér rá, hogy ne menjek, és én is úgy látom, hogy ésszerű. Egy 20 éves lány már tud magára vigyázni, ha körültekintően, okosan, kulturáltan viselkedik.

2012. nov. 10. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
jaj nők, ti mindig ezen lovagoltok, hogy megtilt vs. megkér. Ugyanaz, nehéz felfogni mi?
2012. nov. 10. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igaza van a barátodnak, ha ő félt, vagy neki rosszul esik, akkor te az ő oldalán állj. Egy komoly kapcsolatban nem szükségszerű külön járkálni bulizni, lehet együtt mennetek a haverokkal, kettesbe menni... Végül is vele akarod leélni az életed nem a barátnőiddel. Viszont akkor ő se menjen, ha neki így nem megfelelő, akkor van gáz.
2012. nov. 10. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!