Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kezdeményezek én? Ilyenkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdeményezek én? Ilyenkor mit kell csinálni? :S

Figyelt kérdés
Volt egy barátom 3 hónapig és szakítottunk.Most már eltel 2 hét.Lett egy új barátnője(akit nem is szeret csak féltéekyné akar tenni és ezt tőle tudom de nem is ez a léyneg)Van egy srác akit 1 éves ismerek nagyon jól elvagyunk és így 1 hete megtudtam hogy bejövök neki és elmondtam hogy ő is nekem de a barátjától megtudtam hogy nem meri megkérdezni hogy járnék e vele mert fél hogy még mindig a másik fiút szeretem.Már majdnem megkérdezte de aztán mégse :S Fél hogy nem állok még készen új kapcsolatra és hogy még nem léptem túl pedig ez nem így van.:S
2012. nov. 10. 16:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen fiatal vagy még, s magad sem tudod, mit akartál kérdezni!
2012. nov. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen az vagyok de tudom azt hogy most lépjek én vagy várjak rá..mert fél..:S
2012. nov. 10. 17:04
 3/3 A kérdező kommentje:
A barátjának szó szerint azt mondta hogy fél hogy beégne.
2012. nov. 10. 17:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!