Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Na és ilyenkor mi van?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Na és ilyenkor mi van?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, aki nekem nagyon tetszik, és ő is nagyon közvetlen velem, és kedves is bár néha csipkelődik, de mindig bocsánatot kér, ha túl erősre sikerül. Nagyon sokat mesél magáról, a barátairól, a családjáról. Meg is lep sokszor mit el nem mesél:)

A kedvenc számait mutogatja, közben mélyen a szemembe néz, majd néha elkapja a tekintetét, néha meg én kapom el.

A kedvenc könyveit, el akarja velem olvastatni, a kedvenc filmjeit meg akarja velem nézetni. Szóval törődik velem:) és szórakoztat is, folyton nevetett.

Ám van egy kis bökkenő, szóval néha tesz olyan megjegyzéseket amikben kicsit az van benne, hogy "tudom ám, hogy tetszem neked" természetesen nem ezt mondja, de ez a mögöttes tartalom.

A másik pedig, hogy egyszer beszélgettünk csajozásról, és mondta, hogy ő nem lenne olyan beszari, mint az egyik fiúbarátom, ő ha úgy adódik, akkor lép. De nálam nem lép konkrétat...Sőt romantikus irányba semmit.

Igaz én is adtam olykor vegyes jeleket.

Ez mi? Ilyenkor mi van? Kellek neki, vagy nem?



2012. nov. 7. 23:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Nyilvánvaló hogy tetszel neki. Amiket leírtál annak a feléből is egyértelmű! Másokat könnyű megítélni meg beszarinak nevezni de szerintem ő sem mer lépni és talán abban reménykedik hogy te lépsz valamit. Gondolom elég fiatalok vagytok még.
2012. nov. 7. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Egyetemisták vagyunk:)

A probléma meg, hogy én is sokszor úgy gondolom hogy á csak barátnak akar, máskor meg reménykedek, de amikor ilyeneket mond, hogy ő lépne, ha úgy van, és 4 hónap alatt nem lépett.

Mondtam is neki, hogy most ezt mondod, de ha a srác helyében lennél, te se biztos, ő meg egyre csak mondta hogy de bizony lépne

2012. nov. 7. 23:19
 3/5 anonim ***** válasza:
nincs véletlen barátnője?
2012. nov. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy tetszel neki!
2012. nov. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nincs barátnője
2012. nov. 8. 22:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!