Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan adhatnám a legszerényeb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan adhatnám a legszerényebben a tudtára, hogy tetszik?

Figyelt kérdés

Nem kizárt, hogy ő is bír, mivel a jelenlétemben mindig produkálja magát, hülyéskedik, ha levert vagyok, valahogy mindig eléri, hogy jókedvem legyen, vagy segít megoldani a problémát. Jókat tudunk beszélgetni. Nem szeretnék nagyon nyomulni, csak egy szerényebb jelzés kelene, hogy tudja, hogy szeretem. Nem merészkednék nagyon, ez az első ilyen alkalom. Kérlek, segítsetek!

14/L


2012. nov. 10. 17:23
 1/3 Viktor.K válasza:
Vegyél neki, csokit, vagy amit szeret, piszkálgasd, de ne csak szóban, hanem pl megbököd az oldalát, vagy csikized. kerüljetek kicsit közelebb egymáshoz testileg is. aztán ha bejön neki, viszonozni fogja és akkor már alakul, aminek alakulnia kell. remélem azért fiú vagy, mert a leírásból nem derült ki. :)
2012. nov. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, egyébként meg a 14/L a kort és a nemet takarja.
2012. nov. 11. 15:42
 3/3 Viktor.K válasza:
igen, utánna én is rájöttem, bocsi :) hát igazából ha nincs barátnője és tényleg jól elvagytok, vagy esetleg te is bejössz neki, úgy is lépni fog valamit. ha meg nem, szerintem simán megmondhatod neki, hogy nem közömbös számodra, és már érteni is fogja.
2012. nov. 12. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!