Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kezdjek aggódni ha minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdjek aggódni ha minden egyes éjszaka azzal a fiúval álmodok aki tetszik? .

Figyelt kérdés

Mivel még kiskorúnak számítok nagyon ijesztő lehet?

Minden nap azt álmodom hogy lefekszünk egymással és csókolózunk mint a filmekben.

Nem tudom hogy tetszek e neki meg ő nem ilyen lányokra bukik mint én meg hát na. Várom a válaszokat. FONTOS


2012. nov. 10. 17:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet az a valóság és nem is álom! (The Recall) :)
2012. nov. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Korod?
2012. nov. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Én 12-13 évesen már álmodtam ilyet, nem lett belőle semmi problémám.
2012. nov. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Semmi probléma nincs ezzel, szerintem minden kamaszlánnyal előfordul. Én rossz estéimen olyan fiúval is álmodtam ilyet, aki még csak nem is tetszik, na én akkor kezdtem el aggódni egy kicsit, de semmi probléma nincs vele azt az überelhetetlen, kínos pillanatot kivéve, amikor az illető szemébe nézel, és eszedbe jut a dolog. :D

No problem, ennyi a lényeg. :)

2012. nov. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Jövő májusban leszek 13

csakhogy nekem már elsős korom óta tetszik,és neki még eddig nem tetszettem legalábbis nem tudok róla

2012. nov. 10. 19:16
 6/6 A kérdező kommentje:
Vki még egy jó válasz?? :S
2012. nov. 21. 19:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!