Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Minden párkapcsolatban így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden párkapcsolatban így működik?

Figyelt kérdés
Nem régóta vagyunk együtt a barátommal. Normális, hogy elkezd féltékenykedni, és felhúzza magát amiatt, hogy a vannak fiú haverjaim? Nem értem, mert tényleg csak a haverom/haverjaim, nem volt köztünk soha semmi. Ráadásul nem is olyan vagyok aki körül egy nap 15 fiú megfordul, csak van pár fiú haverom.
2012. nov. 10. 18:10
 1/6 TOMAtm ***** válasza:
hát...lehet h nem tartja magát elég jónak hozzád,vagy téged tart olyannak h megcsalhatod a háta mögött...egyik sem jó.
2012. nov. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem. Az én barátnőm táncol is, egy órája ment el egy legénybúcsúba. Ott azért lássuk be, bármi megtörténhet. Csakhogy bízom magamban annyira, hogy tudom, nálam nem talál jobbat, és ha ő ezt elfelejti, akkor bukott. Ha meg is csalna, én attól teljes ember maradnék. Ám mivel amit kell, megadom neki a kapcsolatban ezért nyugodt vagyok afelől, hogy más kínálkozó lehetőségek nem fogják elcsábítani. Ha mégis, súllyal a vállán fog élni, én pedig szánhatom, hogy ennyire ostoba volt..
2012. nov. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ne engedd, hogy bevezesse a féltékenykedést, mert nem tudsz szabadulni tőle!
2012. nov. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A kettesnek szét kellene szórnia egy kevés önbizalmat azok között, akik itt siránkozni szoktak azért, hogy úgy sem vagyok jó neki, ezért meg sem merem szólítani meg ilyenek.

Van önbizalmad, az aztán biztos! De ennek így is kell lennie!

2012. nov. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Gyökér, és nem magabiztos.
2012. nov. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
2. Pont arra lenne szükségem, hogy így gondolkozzon. Amit én megteszek azt neki sem tiltom meg. Ő is barátkozhat lányokkal. Bízok benne. Ha pedig mégis megcsalna, akkor az őt minősítené, és akkor már alapból valami gond lett volna. Pont arra gondolok amit leírtál. Szerintem így lenne normális.
2012. nov. 10. 19:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!