Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti, hogy viszonyultok a párotokhoz? Hogy működik a kapcsolatotok? Vannak közös programok?

Figyelt kérdés
Én túlságosan ragaszkodó vagyok a páromhoz lehet azért is mert első kapcsolat így 20 évesen. Szeretnék tippet kapni ahhoz, hogy hogy tudnék ezen változtatni mert ez így nekem nagyon rossz és tudom ha egy picit is kéretném magam jobb lenne. 20/L
2012. nov. 10. 19:22
 1/4 anonim ***** válasza:
52%

Én fiú vagyok..

A párom elég sokat tölt velem,mivel együtt élünk.

Nekem elég sok hobbim van,horgászat,motorozás,szerelés sok sok sok minden.

Így rendszerint ő is velem tart:) Aminek nagyon örülök,mert soha se gondoltam,hogy ennyire ügyes:)

Közös programok így ha együtt élünk akkor takarítás, főzés , kint a kertben stb...

21/F

2012. nov. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Lin71 ***** válasza:
100%

Vannak közös programjaink, és jólérezzük magunkat.

De ha túlságosan pióca vagy, lehet előbb-utóbb meg fogja unni.

Egy barátnőm mondta egyszer régen, hogy a pasi olyan, mint a desszert az ebéd végén: ha nincs, attól még a kajád megvan. De ha van, az ám az igazi.

Én is sokáig vártam, mire lett egy normális kapcsolatom, azóta is megvagyunk.

Ne "kéresd" magad, csak ne függjön a másiktól a jó közérzeted.

Nem kell mindig együtt lenni, nyaggatni, csimpaszkodni, mert a pasiknál általában lassabban alakul ki a "mi" tudat, mint egy nőnél.

Ha nem vagytok együtt, csinálj olyat, ami jólesik, vagy hasznos.

Tanulj, fesd ki a körmöd, olvass, stb... és mire odáig juttok, hogy találkoztok, már alapból jól fogod magad érezni, mert előtte olyan dolgokat csináltál, amik feltöltenek.

De ha pl tőle várod, hogy feldobja a napod, és egész nap "nem csinálsz semmit", csak várod hogy végre találkozzatok... ha tőle várod, hogy feldobjon, vagy bearanyozza a napod, és nem csinálsz mást, ami feltölt, egy idő után úgy fogja érezni megfojtod.

És egy idő után (mivel ő nem fogja feltölteni a kiéhezett lelked úgy, ahogy te szeretnéd, és hosszútávon nem is működik ez) ő nem fog úgy feldobni, te meg elkezdesz majd neheztelni, hogy miért nem töri magát egy kicsit?

És ez nem vezet sehova.

Arra figyelj, hogy az egészséges intimzónát hagyd meg neki. Hadd menjen el sörözni a haverokkal, te csak mosolyogj, hogy "persze kicsim, érezd jól magad". :)

Ha nyaggatod, zsörtölődsz, akkor a házisárkány kategóriába kerülsz, ami kiborító.

Én ezeken a hibákon túlestem, és most tudom mit kell csinálnom, és a párom imád. :)

Ha bármi kérdésed van, és szeretnéd a segítségem, nyugodtan írj priviben. :)

2012. nov. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez nagyon jól összeszedett válasz volt, szívleld meg! :) Tényleg úgy van, hogy meg kell találni az egyensúlyt, mennyi az az "együttlét-mennyiség", amit még örömmel tudtok eltölteni, nem rátelepedve a másikra, aztán jót is tesz egy kis különválás - napi teendők, munka, külön elfoglaltságok - majd ezek után még édesebb lesz a találkozás. Mi nagyon jól megvagyunk a párommal, de néha én iktatok be "kényszerszünetet" az életünkbe, még ha nincs is rá alapos indokom, csak mert hihetetlen jó érzés, ahogy örülni tudunk egymásnak megint! :) Légy önmagad, nem kell mindent együtt csinálni, akkor fog felnézni rád, ha önmagadban is elégedett és boldog vagy, egy túlságosan ragaszkodó nőtől csak menekül a pasi...
2012. nov. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is ragaszkodom a barátomhoz, bár nekem nem ő az első kapcsolatom,csak most vagyok igazán szerelmes!

Szerintem a mi kapcsolatunk jól működik,fel van dobva:DXD Sok közös programunk van..hisz naponta együtt vagyunk..és elsem tudnám képzelni h nélküle milyen lenne:)

2013. jan. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!