Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy hónapja vagyok együtt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy hónapja vagyok együtt a barátommal, és nem kaptam tőle semmit a szülinapomra. Jogosan esik rosszul?

Figyelt kérdés
2012. nov. 10. 20:00
 1/10 anonim ***** válasza:
nem
2012. nov. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 dorykaaa13 válasza:

Szóba felköszöntött?

Mikor volt a szülinapod? ( lehet késik vele..)

2012. nov. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Szóban igen. Tegnap volt, találkoztunk is.
2012. nov. 10. 20:02
 4/10 anonim ***** válasza:
nekem is rosszul esne legalább egy csokit vehetett volna neked..én az egyik barátommal 2 hétig voltam együtt és pont akkor volt a szülinapom és kaptam tőle ajándékot
2012. nov. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
mindegy, h jogosan-e, mert ha itt a többség azt mondaná, h nem jogosan, neked akkor is rosszul esne, tehát nem a jogossággal kell itt foglalkozni, hanem az érzéseiddel, és megbeszélni a fiúval
2012. nov. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy valami naggyal akar meglepni a kis kurafi. Tudod, mint a jenki B kategóriás családi vígjátékokban. Apuci úgy tesz, mint aki elfelejtette anyuci szülinapját, aztán meglepi egy Hawaii-i nyaralással, amire vágyott évek óta.
2012. nov. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ha egy hete lennétek együtt akkor is illett volna vaalami apróság. Kis csoki, egy szál virág.
2012. nov. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Jogosan. Egy kis apróság illett volna mindenképp (egy szál virág vagy egy kis csoki). Én is pont egy hónapja voltam együtt a barátommal, de kaptam tőle csokit, meg kitalált mellé egy személyre szólót is.
2012. nov. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát, talán jogosan. Én 2 hete jártam egy exemmel, mikor szülinapja volt, és nem tudtam, most vegyek -e neki valamit, vagy ne. De végül is egy doboz csokit vettem. De lehet, ő sem tudta eldönteni, illik -e már adni valamit ennyi idő után.
2012. nov. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy a mai fiataloknál mit jelent ez "hogy már egy hónapja együtt vagyunk", de a mi időnkben ez úgy volt, hogy vettünk szülinapra, névnapra, vagy akár csak randira is egy szál, vagy egy csokor virágot.


Nem hiszem, hogy az orrára kellene pirítanod, lelkizned sem érdemes rajta (tudja, hogy szülinapod volt?), de ha mondjuk két hét mulva (vagy amikor lesz) a névnapodra sem kapsz virágot, akkor el kéne gondolkodni rajta, hogy milyen kapcsolat ez.


Egy szál rózsa, az nem drágább mint egy doboz red bull, ha azt megengedheti a kölök magának, akkor egy szál rózsát illene.


Az is lehet egyébként, hogy pár nap mulva fog meglepni virággal. Persze az is lehet, hogy eszébe sem jut ilyesmi... Reménykedjünk...


30+/F

2012. nov. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!