Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azok illenek össze, akikben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok illenek össze, akikben sok a közös, vagy akik "ellentétek"?

Figyelt kérdés
Hallottam már mindkettő verziót. Szerintetek melyik igaz?:)
2012. nov. 10. 20:43
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát én a kettő esszenciáját tapasztalom végtelenül..
2012. nov. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
szerintem a kettő között lesz a megoldás :)
2012. nov. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Lilith1994 ***** válasza:
szerintem akikben sok a közös :)
2012. nov. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 ASOT ***** válasza:

igen valahogy a kettő között.:)


Az sme jó ha minden közös de az sem ha túl sok az ellentét.

2012. nov. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a fontosabb dolgokban hasonlítani kell,hogy összeilljenek,a lényegtelenebbekben meg lehet különbözni,ami érdekessé és újdonsággá teszi a másikat.
2012. nov. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én azt szeretem, ha van közös pont, közös érdeklődés, tudunk miről beszélgetni, de kiegészítjük egymást, pl. egyikünk csendesebb, a másikunk beszédesebb, egyikünk félénkebb, a másik bátrabb.
2012. nov. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat! :)
2012. nov. 10. 21:30
 8/10 anonim ***** válasza:
Kellenek a közös pontok, és a különbségek is, nincs erre szabály.
2012. nov. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Hát figyelj, nekem az előző kapcsolatom olyan volt, hogy teljesen ellentétek voltunk... 4 évig tartott, de már az elejétől kezdve volt bennem valami negatív érzés, meg nem nagyon tudtunk együtt semmi csinálni pl, mert teljesen más votl az érdeklődésünk, mindenről mást gondoltunk, meg úgy alapvetően teljesen máshogy láttuk a világot.

Most olyan sráccal vagyok együtt, aki gyakorlatilag mindenben olyan, mint én, és én még sose voltam hosszútávon ilyen boldog, mint most, mellette még sose volt olyan rossz érzésem, mint az előző kapcsolatomban.

Így a saját példám alapján én azt mondom, hogy egyértelműen azok illenek össze, akikben sok a közös.

2012. nov. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Jó, az én példám alapján meg egyértelműen azok illenek össze, akik sokban egymás ellentétei. :D Úgyhogy nincs azért erre ennyire egyértelmű szabály. :)
2012. nov. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!