Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátomnak fontosabbak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátomnak fontosabbak a barátai mind én. Linkelnétek olyan idézetet ami arról szól h jól esne ha 1x én is fontos lennék neki? FONTOS

Figyelt kérdés

2012. nov. 10. 21:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
64%
Még egy 13 éves, aki ahhoz is hülye, hogy egyedül írjon ki valami baromságot a facebookra... -.-
2012. nov. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
64%
Vivi te vagy az?o.O
2012. nov. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
18 éves vagyok és nem 13 :// és ha nem tudsz értelmesen válaszolni inkább ne is irj
2012. nov. 10. 21:48
 4/11 anonim ***** válasza:
szerintem nem idézettel kellene ezt megoldani, hanem nyiltan mond el neki hogy mi van.
2012. nov. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Bocsi, de 18 évesen rájöhetnél, hogy ha mások fontosabbak nálad, akkor ott baj van.
2012. nov. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

a fiúk nem értik meg és nem értékelik a célozgatós idézeteket, képeket, videókat, dalszövegrészleteket, verseket...

fölösleges ezzel operálni, ezt csak mi lányok hisszük hatásosnak

egy csomó beírást láttam már, ami erre utal, hogy lányos picsogásnak gondolják

főleg, aki haverozik stb. az végképp le fogja szarni az idézeteidet.... :((((


csak szóltam

2012. nov. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
szerintem hülyeség ilyeneket kiírni...a fiúk egy része meg sem érti, ha pedig megérti lesz*rja, mert nem egyenes módja a probléma közlésének! exem is ezt csinálta és nem érdekeltek az idézetei, de ha valamit élőbe közölt akkor azt megoldottuk! szerintem inkább élőbe közöld vele, nagyobb hatást érsz el úgy. 17/F
2012. nov. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Miért nem mondod inkább meg neki, hogy mi a bajod?

Ha mindenre idézeteket írkálsz, akkor

1. a kutya sem fog figyelni rád, az idézet gyakorlatilag fehér zaj egy üzenőfalon

2. bizonyítod mindenkinek, hogy nincsenek saját gondolataid


Ne idézgess, ne célozgass, csak MONDD!

2012. nov. 11. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
45%
Van élete. Szerintem jó arc a srác. Örülj, h nem egy pótléknak tart. Nekem is fontosabbak a barátaim, mint bármelyik kiscsajom. Mert a barátaim az életem részei, ők formálnak, kiscsaj meg nem kell, mert 1 dugásra bármikor kapok, többre meg pont az ilyenek miatt, mint te vagy nem kellene :D
2012. nov. 11. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Idézet pff... Tudom nem kéne, de csodálkozom hogy milyen ez a világ -.-"

Igazad van, ha kiteszel állapotodnak fészre egy idézetet akkor helyre jön minden. Szerintem is.

Fogadni mernék hogy szőke vagy.


De amúgy néha én is alkalmazok ilyen módszert, csak nem ilyen gagyi pár soros sz#r idézetet, hanem egy számot ami kifejezi az érzésem. Én ezt javaslom neked, vagy esetleg mondjuk lenne annyi vér a p#cádban 18 éves létedre és odaálsz elé és megmondod neki:

- Drága kicsi szívem, ha már esténként lesz#pom a f#szod és kiverem a p#csöd annyi legyen már benned hogy velem is törődsz egy kicsit ahelyett hogy a barátaiddal b#zulnál.


Hidd el elfogja gondolkodtatni. A másik meg nem gondolod hogy túlzol? Nekem is van egy barátnőm és volt is vitánk a barátaimmal töltött időről. Szerintem kicsit eltúlzod a dolgot. De nem tudom mi pontosan a harci helyzet, de gondolom nem lehetsz valami túl okos ha azt hiszed idézettel megoldod a helyzetet.

2013. febr. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!