Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A legtöbb férfinek nem fontos,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legtöbb férfinek nem fontos, hogy a párja a szellemi partnere is legyen?

Figyelt kérdés
A nagy korkülönbségre gondolok.Egy 40-50 éves férfi hogy tud lelkileg támaszkodni egy tapasztalatlan,19-20 éves kislányra?Mi a logikájuk ezeknek a kapcsolatuknak?Mármint a férfi részéről.

2012. nov. 8. 09:59
 1/7 anonim ***** válasza:
61%

Gondolom nem lelki támaszt keres :-)


A szerelemnek meg nincs logikája. Ha kölcsönösen vonzódnak egymáshoz, szeretik egymást akkor egy ideig a rózsaszín köd miatt nem foglalkoznak azzal hogy hosszú távon hogy működik.

Akik pedig évek óta együtt vannak, ott valószínűleg érettebb a lány a koránál, lehet rá támaszkodni, számítani.

2012. nov. 8. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A lelki támasz és a szellemi partner közt elég nagy a különbség, lelki támasz akár 10 éves gyerekem is lehetne, szellemi partnerem kevésbé. A szellemi partner pedig nem függ attól, ki hány éves.


Arra gondolsz inkább, hogy az eltérő élettapasztalatból adódóan másra van szüksége egy 40-50 éves férfinek, mint egy 20 éves lánynak? Meglehet, ez többnyire így van, általában nem is szoktak ezek a kapcsolatok sokáig tartani. Kivételek persze vannak.

2012. nov. 8. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
2 Nekem pl egy szellemi partner olyan,mint egy lelki támasz.Ezt úgy értettem,hogy ha egy 40 éves férfinek problémái vannak,azt nem biztos,hogy egy 20 éves megérti,mert sokkal kevesebb élettapasztalata van.Az meg szerintem nagyon ritka,hogy valaki érettebb legyen a koránál,hiába hivatkozik erre mindenki.
2012. nov. 8. 10:22
 4/7 anonim ***** válasza:

A szellemi partner számomra egy olyan embert jelent, aki hasonló szellemi színvonalon van, mint én. A lelki támaszhoz erre nemigen van szükség, de nyilván embere válogatja.


Az élettapasztalatrül pont azt írtam, amit Te. :-) Én is ezt látom problémának, nem pedig a szellemi partnerséget vagy a lelki támaszt.

2012. nov. 8. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Diavolino44 ***** válasza:
Ilyen nagy korkulonbsegnel, mar en azt gondolom, hogy inkabb lehet szo arrol, hogy a pasi megakarja osztani az elettapasztalatat a novel. Egyenrangu partnerek nem hiszem hogy tudnak lenni. De ezt tudja a pasi is, hogy most nem errol fog szolni a kapcsolat, s igy megy bele.
2012. nov. 8. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
az ilyen kapcsolat a dugásról szól. 19 éves kislány azt se tudja mit jelent hogy szellemi partner.
2012. nov. 8. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
6 Vagy a pénzről.És sajnos egyet kell értenem,a legtöbb mai kislány tényleg ilyen:(Tisztelet persze a kivételnek.
2012. nov. 8. 14:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!