Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csinálják ezt a pasik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálják ezt a pasik?

Figyelt kérdés
Miért jó az a fiúknak, hogy más lányoknak azt mondják, h nincs rendben a pánkapcsolatuk, miközben minden okés. Nem is beszélve arról, h miért ír más lánynak olyat, h nagyon szép, miközben velem van. ez normális dolog?
2012. nov. 10. 22:46
 1/10 anonim ***** válasza:
Csak azért van veled mert perpill/még nincs neki más, addig meg kényelmes neki így.
2012. nov. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Az a pasi, aki ilyet mondd annak ellenére h nincs rá semmi oka az nem szereti a barátnőjét, és ha talál egy csajt aki megsajnálja szegénykét, amiért úgy el van hanyagolva és senki nem ismeri el eléggé h ő milyen jó pasi, akkor simán ott hagyja a barátnőjét vagy "csak" megcsalja...
2012. nov. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én például nem csinálok ilyet. A barátod meg vagy egy országos tapló, vagy nem szeret.
2012. nov. 10. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
hát nem tudom. én is ledöbbentem, mikor megtudtam (olvastam), h ezt írta.. pedig tudtommal minden rendben van/volt.
2012. nov. 10. 22:53
 5/10 anonim ***** válasza:
Ez egy burkolt csajozási módszer.
2012. nov. 10. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
na épp ez az. de miért kell neki csajoznia, mikor van barátnője? -.- undorító..
2012. nov. 10. 23:05
 7/10 AndreaMariann ***** válasza:

Beszéld meg vele,mi is a baj.

Szerintem is csúf dolog,és nem tudom,miért tette,csak az lehet,hogy melletted is akar valakit például,azt pedig ne hagyd.

2012. nov. 10. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mert meg akarja dugni a másik lányt?!
2012. nov. 11. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha annyira csúcs lenne ez a kapcsolat, akkor nem hajtana más csajokat.
2012. nov. 11. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nyilván nem te vagy neki az igazi! Gondolom azonnal lecserélne egy jobbra, ha összejönne neki! Dobd ki, nem szeret!!!
2012. nov. 11. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!