Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, ha félek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha félek, hogy megint átvernek a pasik?

Figyelt kérdés

Tinilány koromban nem voltak igazán komoly kapcsolataim, aztán a munka/suli párosítás gátolt abban, hogy őszintén ismerkedjek, mígnem 19 évesen találkoztam egy pasival, akibe beleszerettem. Azt hiszem, igazi tapasztalat híján igencsak naiv lehettem, mert a fél év alatt, míg rendesen találkozgattunk, bennem fel sem merült, hogy csak "dugni" akar velem. Persze, nem mondta, hogy legyünk párkapcsolatban, de sokszor gy viselkedett, mintha együtt lennénk... és nekem, butának, csak akkor esett le, mikor megtörtént a dolog, aztán egy rövid idő múlva otthagyott. Azóta visszagondolva már látom, milyen vak voltam - és azóta félek is.


Szeretek flörtölni, ismerkedni és szeretem, ha körüludvarolnak, de innen nem tudok túllépni. Egyszerűen képtelen vagyok elhinni, hogy valakinek tényleg kellenék, én mint ember, és nem csak az a "szép csaj az XY üzletből"... ez tavaly történt, azóta egy sráccal mertem komolyabban belekezdeni valamibe, mert úgy gondoltam, nem félhetek mindig, de ő teljesen más okokból egyszer csak ne keresett többé. Tudom, hogy ezutóbbi nem az én hibám volt, de csak rátett még egy lapáttal a dologra...


Nem tudok megbízni senkiben, nem merek belekezdeni egy kapcsolatba, mert mi van, ha megint csak kihasználnak, ha átvernek, én meg ott állok majd összetört szívvel? Mondogatom magamnak eleget, hogy nem általánosíthatok, hogy nem szabad egy ember miatt mindenkit beskatulyáznom, de egyszerűen félek.....


Ti jártatok már így? Hogy léptetek túl?


20/L


2012. júl. 15. 17:23
 1/5 anonim ***** válasza:
55%
Erre csak ennyit tudok írni: "Ha egyszer átvernek az az illető szégyene, ha kétszer átvernek az az én szégyenem"
2012. júl. 15. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Hole Hunter ***** válasza:

20 évesen már családot, gyereket akarsz, hogy az igazit keresed?...tán előbb élj egy kicsit, bulizz, szerezz tapasztalatokat, amik alapján majd képes leszel a megfelelő párt kiválasztani! Ne feszülj be!

Üdv. 44/VP

2012. júl. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Jódolog hogy komolyabb kapcsolatot szeretnél, ez nem a legkönnyebb manapság.

Mielőtt lenne köztetek vmi ismerd meg a személyiségét, közben persze közeledhettek egymáshoz, de ne add magad túl hamar =) Ágyban se túl hamar. Ha csak dugásra kellesz neki azt ezek után megtudhatod =)

Én még nem jártam így, de elég ilyet láttam ahoz, hogy vigyázzak

2012. júl. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez elég aljas dolog. Én speciel soha nem hülyítettem a lányokat. Ha komolyan gondoltam meg mondtam a szemükbe! Ha nem, azt is!... 22F
2012. júl. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Azért vernek át mert másként nem kapnának meg téged. Ezt tulajdonképpen te érted el a hozzáállásoddal. Ha nyitottabb vagy szexuálisan és nem vársz a szexért örök hűséget meg mindent akkor lehet hogy mondjuk már lefeküdtél volna 4-5 szimpatikus igényes fiúval akik közül az 5. lenne az igazi és boldogok lennétek ketten.


Sosem fogom megérteni ez a fajta felfogást. Amíg a szex a nőnek jutalmazási eszköz és csereüzleti alap lesz addig a férfiak át fogják verni úton-útfélen!


Legyél lazább felfogású és feküdj le azért mert kívánod azt a másikat, és meg akarod ismerni, és ne azért mert azt akarod hogy elvegyen és mindenét neked rendelje a hátralévő életében!


Ha így folytatod akkor vagy találsz egy fiút aki belemegy az ilyenbe mert ő se kell egyik csajnak sem vagy csak magányodba zárkózva fogsz esténként szomorkodni a tévé előtt!


29F

2012. júl. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!