Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ennyire nem voltam elkenődve....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire nem voltam elkenődve. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy pár haverom akikkel régen lejártunk iszogatni, dumálni. Az utóbbi időben mindenki összejött valakivel, új kapcsolatok vannak dúl a lamúr. Egyedül vagyok szószerint minden barátomnak van párja, csak én maradtam, holott nem vagyok se randa se gyökér. A haverok nyugtatnak hogy majd csak jön valaki...ja most kosarazott ki egy csaj egy gyépés IQ bajnok majommal xd hol keressek egy belevaló normális csajt?:D

2012. nov. 10. 23:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha csak ennyi problémád van, szívből gratulálok neked :)
2012. nov. 10. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Gyépés majommal jött össze* telefonról nehéz :)
2012. nov. 10. 23:04
 3/4 A kérdező kommentje:
1: egy a sok közül:) de azokat megoldom egyedül:)
2012. nov. 10. 23:05
 4/4 anonim ***** válasza:

hova valósi vagy?:)

am keress te is valami csajt:) járj el valami buliba esetleg vagy a suliban is vannak biztos szép csajok

2012. nov. 10. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!