Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, volt már nektek, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, volt már nektek, vagy van ilyen eset? Egy fiura barátként tekintettetek, idővel meg mégis a pasitok lett.

Figyelt kérdés
2012. nov. 11. 08:50
 1/8 anonim ***** válasza:
nincs ilyen eset! legnagyob hiba, hogy ez bekövetkezzen. én kipróbáltam, és nagy balhé lett belőle, egy hét után szakítottunk, de közben nem történt semmi csók, szájra puszi se, semmi, nem bírtam.
2012. nov. 11. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen! 2x is...az egyiket megbántam, a másikat viszont nem! :)
2012. nov. 11. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az itt lévő kérdések 90%-ában miért írják a fiú szót u-val?
2012. nov. 11. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen. Mivel a lányoknak csak a külső számít, már első pillanatban eldől, h potenciális pár az illető, vagy csak haver lehet. Olyan esetleg előfordulhat, h egy darabig csak barátkoznak, de a lány már kezdettől fogva többet érez, és összejönnek végül.
2012. nov. 11. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Azért hogy legyen mit kérdezned .
2012. nov. 11. 09:23
 6/8 anonim ***** válasza:
90%

igen.

A mostani párom is barátból lett a párom.


De én speciális eset vagyok, mert én nem tudok úgy járni senkivel, hogy nem ismerem meg. Hogy nem tudom róla, ő-e ez én emberem. Szeretem tudni, hogy megfelel az elvárásaimnak.

És mivel egy embert nem egy hét alatt ismer meg az ember...

Ahhoz meg nincs jogom, hogy megkérjem, várj még úgy fél évet amíg ledöntöm kellesz-e. Inkább barátok leszünk és ha szimpik vagyunk egymásnak lesz valami.

2012. nov. 11. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi...szerintem igy a helyes.
2012. nov. 11. 10:15
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is úgy vagyok vele mint az utolsó,1 éve járunk,előtte3 hónapig barátok voltunk,nem bántuk meg ;)
2012. nov. 11. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!