Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a nőknek számít a külső,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a nőknek számít a külső, akkor miért van mégis csúnya szegény pasiknak párjuk?

Figyelt kérdés
Nagyon sok embertől hallom főleg itt GYK-n, hogy a nőknek nagyon számít a külső stb, de én ismerek is nem is egy pasit, aki mindenki szerint csúnya alacsony köpcös stb, de mégis van barátnője
2012. nov. 11. 13:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
11%
Névvel címmel mondhatnál ilyen párokat. Mert addig nem hiszem el. Jó sztorija mindenkinek van.
2012. nov. 11. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
73%
Mert ez is csak általánosítás, nem mindegyik nőnek fontos a külső, vagy nem az a legfontosabb számára.
2012. nov. 11. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
75%
Ömmm..hallottál már a belső tulajdonságok nagy hatalmáról?
2012. nov. 11. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
75%
Nézd, az a baj, hogy szerintem kb 3-4 megkeseredett szerencsétlen van itt, akik viszont a nap 24 órájában képesek ezt hangoztatni. Észérvekkel, példákkal hiába próbálsz rájuk hatni, nem lehet. Ők eldöntötték, hogy ők maguk az emberi tökéletességek, és csak a nők gonoszak.
2012. nov. 11. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
88%
Negyedik vagyok, és ahogy látom, mindenki előtt válaszolt egy ilyen szerencsétlen. Névvel címmel, bazzzz. Nagyon kemény. Nem gondolkoztál még azon, hogy a külsődnek és az anyagi helyzetednek semmi köze ahhoz, hogy a nők nem néznek rád? Nem lehet, hogy az a baj, hogy makacs vagy, és ostoba?
2012. nov. 11. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
16%

81%


Egyszerű világban élhetsz, ha ennyiből képes vagy ex cathedra módon értékítéletet mondani. Irigyellek.

2012. nov. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
85%
Negyedik vagyok. Van igazság, abban amit írsz, csak a dolog nem ilyen egyszerű. Mondom, sértődj meg nyugodtan, és ne nézz magadba. Ott a példa előtted, erre miért nem írsz semmit? És a bajom az, hogy annyi ilyen sráccal vitatkoztam már itt erről a témáról, hogy már egy (meg ne sértődj, nem sértegetés a célom) fajnak tekintelek titeket. Korlátoltak vagytok. Legalábbis ebben a témában. Így megfelel? Ebben a témában makacsok, ostobák, és korlátoltak vagytok.
2012. nov. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Keress meg privátban, mert érdekel, hogy milyen ember képes ilyen szenvedélyesen fogalmazni.
2012. nov. 11. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Hol láttál te csúnya, szegény pasikat párral? Akit belinkeltél, azt is inkább átlagosnak mondanám, mint csúnyának.
2012. nov. 11. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
64%
igaza van a 3.ik valaszolonak, peldaul az en parom se egy nagy szepseg, a belso tulajdonsagai azok, amik nagyon megfogtak! Szoval szerintem csak mondjak, hogy szamit a kulso, de mikor belejuk szeretnek, akkor mar maskepp gondolkoznak.
2012. nov. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!