Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egyáltalán ismerkedni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egyáltalán ismerkedni lányokkal egy magát csúnyának tartó, pénztelen, alacsony, sovány fiúnak, vagy várjam meg míg lesz munkám és sok-sok zseton a pénztárcámban?

Figyelt kérdés

Sokat gondolkozom, hogyha pénzes lennék, akkor talán ilyen külsővel is lehetne számomra is vonzó barátnőm vagy ez csak városi legenda?


Elég idős vagyok már, lassan 23, de még sosem volt barátnőm, szerintem a külsőm miatt főleg.



2012. aug. 15. 23:57
 1/6 anonim ***** válasza:
90%

"Van egyáltalán ismerkedni lányokkal..."

WTF?

2012. aug. 15. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%
ha így pénzzel akarsz nőt, akkor csak krvád lesz nem NŐD
2012. aug. 16. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ha mindez igaz, akkor csak a pénz miatt nem lesz barátnőd.. keresgélj a a saját "kategóriádon" belül.. hidd el ha csak a szép embereknek lenne párjuk régesrég kihalt volna az emberiség
2012. aug. 16. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen keressek számomra nem vonzó kövér lányokat. De jó, hogy még ők is jobb pasira vágynak, bár nem is akrnék nekik hazudni, nem tudnék vonzódni hozzájuk.
2012. aug. 16. 00:20
 5/6 anonim ***** válasza:
Frodo, te vagy az?!
2012. aug. 16. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha én lány lennék, és lenyomnál egy ilyen "kövér is vagy, vonzó se vagy, de hát én is ronda vagyok, akarsz velem járni?" szöveget, valószínűleg jó ideig keresgélnéd a fejedet a betonon :)


Összefoglalva: nem elég, hogy nincs önbizalmad, még bunkó is vagy - és ennek tetézésképpen tipped sincs a világról, pláne nem az emberekről. Elárulok valamit: a pénz a jellemhibákat nem javítva, maximum ideig-óráig elfedi.


Próbálkozz a lányokhoz mint ember közeledni, esetleg próbálj meghaverkodni magaddal. Ja, és ne úgy állj a nőkhöz, hogy mind egy pénzéhes k@rva. Igen, van olyan is, de a nagy átlag nem. Sőt, még egy dolog: próbáld a lányban az embert látni, ne a kirakatban mutogatható csili-vili külsőt. Ha guminőt akarsz, igen, ahhoz pénz kell. De mondjuk azok a pénzed bámulatosan gyors elfogyasztásán kívül sokhoz nem értenek - szeretni pedig egyik sem fog.


Szóval, összefoglalva: próbálj meg férfi lenni. Ne nyavalyogj, ne k@rvát keress, és meglátod, hirtelen lesz egy rakat célpont körülötted.


És, végül ajándékba egy ingyen tanács (bár nem érdemled meg, mert alig négy mondatot olvastam tőled, mégis tapló voltál). Tehát: mosolyogj a lányokra. El sem hiszed mennyi szívet meg lehet olvasztani egy kedves mosollyal. Sokkal-sokkal többet, mint egy húszezressel (plusz a mosollyal fogott lány akkor is veled marad, ha mégse vagy gazdag).

2012. okt. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!