Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi nők miért agyalunk mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi nők miért agyalunk mindig mindenen olyan sokat? A férfiak miért olyan kényelmesek mindenben? Nekik mindegy?

Figyelt kérdés

Tisztelet a kivételnek!


Ők nem félnek, hogy otthagyják őket? Nekik miért mindegy? Mi nők miért agyalunk annyit azon, hogy jól nézzünk ki, hogyan édesgessük magunkhoz minél közelebb a párunkat, miközben a férfi meg majdnem semmit sem tesz a kapcsolatért? "Majd lesz másik, aki nem pofázik" címszóval elvan. Van egyáltalán önbizalomhiányos férfi?

Néha olyan jó lenne belelátni a pasim fejébe :(



2012. nov. 11. 13:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Van-e önbizalom hiányos férfi? Hajajj!:D jelentkezem.. Én is rengeteget gondolkodom, folyton anyagok most kíván ne rontsak el semmit, folyton megfelelni másoknak.. Tudom ez a baj, hogy meg akarok felelni de most mit tegyek? Nem sok önbizalmam van, parkapcsolatban nem tudom mert pont e miatt nincs:)
2012. nov. 11. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Agyalok, bocs a helyesírásért de telórol vagyok.
2012. nov. 11. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hidd el, nagyon-nagyon sokat agyalunk ezen mi is. Lehet nem mindenki, de a többség igen.
2012. nov. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hidd el, ha szeretne megbecsülne és tenne érte, hogy érezd, hogy így van.


Nem akarlak megbántani de az alapján amit leírtál kb. azért van veled mert a semminél azért jobb vagy

2012. nov. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

a nagypapám a 90hez közelít, több mint 60 éve házasok és a mai napig minden nap kap virágot a mamám, bókol neki, figyelmes vele stb.(amúgy nagyon aranyosak)


csak azért mert te nem találtál olyat nem biztos, hogy nincs, de gondolom azt meg is kell ám érdemelni


a mamámnak sosem volt más férfi az életében


anyámnak sem


én pedig nem ismerek egyetlen normális lányt sem, de nem biztos, hogy nem léteznek csak még nem találkoztam velük esetleg jól titkolják

2012. nov. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát az én párkapcsolatomban pont fordítva van,aminek szerintem ma van vége.:(

43F

2012. nov. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mert nekünk van életünk? És nem abból áll, hogy egy másik embert kiszolgáljunk, hanem megteremtjük a saját boldogságunkat?
2012. nov. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!