Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Hogy éreznétek magatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Hogy éreznétek magatokat egy olyan pasival, aki a hercegnőjeként imád titeket, behódol előttetek, és mindenben engedelmeskedik nektek?

Figyelt kérdés

Van köztetek, aki élvezné, ha a pasija csettintésre ugrana, kényeztetné, elhalmozná az imádatával?

Tudom, fura kérdés, de én ilyen lányt keresek, és szeretném tudni, hogy ki hogy áll hozzá.


2012. máj. 14. 15:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
aha. tetszene, de nem állandóan.
2012. máj. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Hát, elég furcsán hangzik, bár nem tudom, hogy mit jelent nálad az, hogy mindenben. De ha azt is megértené, hogy én is szeretném őt kényeztetni és hagyná, akkor jól ellennénk.
2012. máj. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Nem szeretik a csajok a csicskákat.


Nem tudnak villogni veled a barátnőik előtt:-)

2012. máj. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Tudom hogy a többség nem ezt szereti, de mindenhol vannak kivételek. Őket keresem.
2012. máj. 14. 15:49
 5/14 anonim ***** válasza:

Egy idő után nagyon idegesítene :)

25/N

2012. máj. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Jézusom, szörnyen. Férfira vágyom, nem papucsra.
2012. máj. 14. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
A nők valóban nem szeretik a papucsokat akik mindenben a lány kedvében akarnak járni. Szerintem az nem túl férfias. Lehet hogy eleinte tetszene neki, de utána legbelül mélyen érezné, hogy ez nem valami jó így. Ez a véleményem. Nem mondom, hogy bunkó legyél, de azt se hogy annyira kinyald a csaj seggét.
2012. máj. 14. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Ember ezt ne!!


Ezzel csak azt éred el, hogy félrekefél a hátad mögött meg mindent megmer majd tenni, ami neked nem feltétlen lesz jó.

2012. máj. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Egy ilyen pasit minden nő kihasználna. Vagyis a csicskája lennél egy nőnek, arra tartana téged, hogy kiszolgáld őt, mint egy cseléd, melletted pedig férfias, magabiztos pasikkal dugna, és röhögnének rajtad, hogy mekkora vesztes vagy. Nem kevés ilyen kapcsolatot ismerek, ahol a csaj arra tartja a lúzer barátját, hogy legyen kit csicskáztatni, mellette viszont azokkal dug, akik valóban férfiasak.
2012. máj. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Igen szeretné sok nő. Viszont nem Te lennél az, akivel állandóan szexel, hanem egy igazi férfi.
2012. máj. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!