Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit szabad és mit nem ha 5...

Mit szabad és mit nem ha 5 kg-ot akarok lefogyni, de véglegesen?

Figyelt kérdés
161 cm vagyok és olyan 52 kg körül , szeretnék lefogyni 5 kg-ot véglegesen úgy hogy ne jöjjön vissza mindig.Nem is fogyózni szeretnék, inkább kicsit egészségesebben élni. Mit szabad ennem és mikor ? És mi az amit nem ? pl . sokan mondják hogy attol hogy fogyózom ehetek egy csokit egy nap, stb.. az a baj hogy nagyon szeretem az édeset, nem is baj ha nem csoki, csak valami jó édes, de elhízni sem akarok. A lábaim alapból vastagok, szerintem örököltem, de azért szeretném a maxot kihozni belőle, és szerintem egy 5 kg minusszal szebbek lennének. Nem akarok csont sovány lenni és anorexiás sem vagyok. Nem akarom egy hét alatt sem leadni, de inkább arra vagyok kiváncsi miket ne egyek ? és nem csak most hanem majd az után is hogy lement ez az 5 kg. És milyen sporttal, mozgással lehetne formálni a lábat és hasat? Az jó ha heti egyszer futok 15-30 percet + heti 2X-3X leg magicezek meg tornázok ?És naponta kb hány kcal-t kéne ennem , hogy ezt elérjem ? Köszönöm előre is a segítséget.
2010. máj. 26. 12:02
 1/3 anonim ***** válasza:

már így is csont sovány vagy...sportolj inkább, hogy izmosodj


[link]

2010. máj. 26. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
én is pár kilót szeretnék leadni mert nekem is a combomon és a hasamon van egy kis felesleg. amúgy a súlyom pont ideális és ebből nagyon nehezen enged a szervezetem. sajonos ha fogyni akarsz ilyen kis súlyból akkor nem fér bele napi 1 csoki. egyél inkább almát, vagy túrót édesíts valami édesítővel ha édeset akarsz enni.én naponta 40-50 percet mini stepperezek és most kezdek el súlyzós edzéseket is csinálni.a diétám meg fehérje alapú, kevés szénhidráttal és azt is főleg csak gyümölcsökből , zöldségekből és zabkorpából viszem be. így kb 3-4 hét alatt megint visszanyerem a régi formám.
2010. máj. 26. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Böse ***** válasza:
2010. máj. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!