Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A volt barátommal békülőben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A volt barátommal békülőben vagyunk, de nem értem a viselkedését, és nagyon megvisel lelkileg. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2évig jártunk,már 9hónapja külön vagyunk,viszont 3 hete találkozgatunk,sokat beszélünk.Annyi hogy ő más városba jár egyetemre,így csak hétvégén,vagy szünetben találkozhatunk.Minden volt köztünk ezalatt a 3 hét alatt.Most is találkoztunk,viszont kicsit visszafogottabb volt,írásban meg becézget,hiányzok neki,miért nem mentem bulizni,ő miattam ment...Meg hogy akar látni mielőtt visszamegy az egyetemre,de tanulnia kell...így most kicsit mintha visszaléptünk volna...
2012. nov. 11. 19:01
 1/1 anonim válasza:
Nem írtad,hogy miért mentetek szét.9 hónap sok idő,ha valaki igazán szeret,és nem bír nélküled létezni,az nem vár 9 hónapig,hogy megpróbálja újra.Ő jelentkezett először?Nekem úgy tűnik,mintha csak unaloműzésre használna téged,talán mert nincs más,lehet,hogy nem is tudja pontosan,hogy mit akar. Szerintem ne add oda magad neki, legyél kicsit elérhetetlen a számára,ne foglalkozz vele túl sokat.Ne érezze azt,hogy neked ő a világ közepe.Így felkelted az érdeklődését.Harcolnia kell érted,ha meg akar kapni.Ne add magad könnyen!
2012. nov. 13. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!