Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lenne ha mindig, mindenkine...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne ha mindig, mindenkinek a teljes igazsagot mondanank?

Figyelt kérdés
Peldaul mikozben a szomszed csajszi megy elottunk a lepcson,ecsetelnenk milyen jo is lett a segge a konditol, es milyen szivesen kiprobalnank. :-)
2012. nov. 11. 21:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Világvége.
2012. nov. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Hole Hunter ***** válasza:
90%
Sok-sok pofon, káosz, háborúk és halál. Nagyjából ezek.
2012. nov. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Fülünyúl ***** válasza:
Meg mindenki utálna mindenkit.
2012. nov. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ezt mondjuk is sokszor:)) itt azokkal a kis hazugságokkal lenne probléma mikor pl a fodrász elcseszi az illető haját de mi mégis azt mondjuk h jo lett. A politikusokrol ne is bezséljünk. De n kiváncsi lennék a csajokra h mikor mit mondanának:DD De nemlennne ennek jo vége.
2012. nov. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

örülnék neki

egyrészt jó lenne ha senki sem hazudhatna

és az sem lenne rossz minden esetben, ha mindig ki kellene mondanunk, amit gondolunk

vicces lenne

na jó néha nem annyira

2012. nov. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ha nem most kéne elkezdeni,hanem már ősidők óta ez lene,nem lenne ennyi házasság,se álbarátságok se emberek se országok közt,összességében jobb lenne a világ.De ha most hirtelen mindenki igazat mondana,sokan balhéznának egymással,rendőrséggel.És majdnem mindenki válna/szakítana a mostani valakijétől.
2012. nov. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
egyertelmuen abszolut kaotikus allapotok uralkodnanak, es valoszinuleg parkapcsolatok sem nagyon lennenek :D
2012. nov. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Na király. Pont akartam mondani amiket írtak. Szóval kérdező, nem hiszem hogy ez abban merülne ki hogy de jó a csaj segge. Szerintem ez kb helyet se kapna, mert széttépnék egymást az emberek.


Akkor viták lennének, nincs meghátrálás, vagy sunyizás, mindenki ki mond mindent.

2012. nov. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Imádnám, sokkal egyszerűbb lenne az életem.
2012. nov. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

én ha mondok valamit mindig az igazat mondom

nem is sokan bírnak :D

így ha valamit nem akarok kimondani nem mondok inkább semmit

elég sokszor hallgatok

szerintem így lenne, sokan lennének inkább k.ssban minthogy örökös balhé legyen

2012. nov. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!