Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy az a fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy az a fiú aki a lányok körében népszerű, menő, azt a fiúk nem bírják/nem tartják jóarcnak rosszabbesetben?

Figyelt kérdés
én is egy ilyen vagyok, népszerű a csajok körében. jól öltözködök, minden, utánamnéznek a csajok. persze vannak fiú haverjaim akikkel jól kijövök meg minden meg bírnak stb. de aki nem ismer úgyérzem úgy néz rám h "KI EZ A CSICSKA? DE GY*KÉR"
2009. aug. 13. 21:25
 1/7 anonim ***** válasza:
78%
irigyek :)
2009. aug. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%
irigység...
2009. aug. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
78%
Mert nem ismernek! Ha bunkó lennél te is ezt csinálnád az ismeretlen gyerekekkel. Ne is foglalkozz velük... ők mennyivel jobbak nálad? Ezt a kérdést tedd fel magadban! És rájössz:), hogy ők tényleg:) egy töketlen hülyék.:)
2009. aug. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
78%
Egyetértek az előttem szólókkal. Most a barátommal vagyok így, egy helyes, jó srác, a fiú haverjaim meg irigységből megszólják. De nem érdekel, ő sokkal jobb bármelyik havernál és tudom, hogy csak irigyek. :P
2009. aug. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
mert féltékenyek. nagy tudomány nem kell hogy erre rájöjj.
2009. aug. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
79%
A suliban ahova járok van 1-2 gyerek aki istenkirály, menő csávónak hiszi magát, akik így írnák le magukat mint ahogy magadat írtad, csak a 3. mondat nélkül. Én nem ismerlek téged, de akikről beszélek azokat utálom, de nem azért mert "menők" hanem mert nagyképűek. Ha egyedül vannak hozzám sem mernek szólni, haverokkal meg...na mindegy, néha legszivesebben kiütném őket..
2009. aug. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
43%
Nagyképü divatb*zi...
2009. aug. 14. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!