Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vajon fogoke- még valaha újra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon fogoke- még valaha újra ilyen lányt találni, aki engem csúnya fiúként is szépnek látott?

Figyelt kérdés
Minden jól mehetett volna, ha nem éltünk volna olyan távol egymástól. Talán még ma is együtt lehetnénk. De egyikőnk sem tudta anyagilag megoldani a kapcsolatot és jobbnak láttuk befejezni azt. Azóta sem találtam olyan lányt, min ő. Aki engem a jellemem megismerve látott szépnek és, akit nem zavarta, hogy így nézek ki, egy a lányok számára nem vonzó testbe zárva. Mondta, hogy neki nem a külső számít és én először kételkedtem, de rájöttem, hogy igazat mondott, hihetetlen módon. Sajnos szomorúan tapasztalom, hogy azóta sem találtam ilyen gondolkodású, különleges lányt. Nem is egy sértett meg- még ha igazat is mondott-azzal, hogy csúnya vagyok és tűnt el egy életre utána. A többség inkább némán lekopott, amint meglátta a képemet egy kis chatelés után. Mivel csak neten tudok ismerkedni gyakran ismerkedem tőlem távol élő lányokkal. Egy-kettő volt azóta, akinek bejöttem, de nem tartott ez sem sokáig a táv miatt, igaz ők a külsőm miatt tapadtak rám, ami nekem nem jött be, mert jó formán nem is ismertek, máris szerelmet vallottak, ami nem valós és nem is éreztem velük semmi olyan mély köteléket. Az az igazság, hogy azóta sem találok olyan lányt, aki elfogadna a külsőm ellenére és valóban a jellemembe szeretne bele, mint az a lány. Minden lány szemében egy undorító, ronda kisfiú vagyok, mert nem vagyok se maga, se izmos, se jóképű, de még pénzes sem.

2012. aug. 21. 21:46
 1/7 anonim ***** válasza:
ez olyan szomorú :(
2012. aug. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A rondaság 1 dolog.

Nekem pénzem nincs, autóm nincs, lakásom nincs, nem vagyok kimondottan jóképű, vézna vagyok, a barátnőm mégis szeret.

A kis távolság is van közöttünk, de az nem akadály.

Nem tudom mekkora a távolság, ami elválasztott titeket, de miért nem lehetett megoldani, hogy egyik hétvégén te mész hozzá, másik hétvégén Ő jön.

Gondolom nem délafrikába költözött..

+ ha már másik barátnőn gondolkodsz, keress közelebbit.

Melyik világvégén laksz?

2012. aug. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen, az. :(
2012. aug. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mármint szomorú. :(
2012. aug. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szép számmal vannak még ilyen lányok. Ebben egészen biztos lehetsz. Ne ereszd búnak a fejedet...
2012. aug. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez nagyon szomorú, azt érzem ettől, hogy jobban meg kell becsülnöm azt a lányt, akivel most ismerkedem! :/
2012. aug. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
szerintem simán találhatsz még ilyet. vannak rendes lányok, nem is kevés... az ilyen pasiknak, mint te, úgy kell barátnőt szerezniük (legalábbis szerintem), hogy be kell kerülni egy olyan baráti társaságba, ahol sok lány van. Ott egy idő után úgyis megismerik az igazi egyéniségedet és az valósággal meg fog szépíteni a szemükben. és akkor nem egy erőlködő csúnya srácot látnak, aki él-hal azért, hogy beszélgessenek vele, hanem egy jó arcot, akit ismernek, aki jófej és bár csúnya, de van egy csomó tulajdonsága, amivel ezt kompenzálja. velem legalábbis már történt ilyen.
2012. aug. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!