Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Aki csendes visszahúzódó pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki csendes visszahúzódó pasi az határozatlan is? És ilyen pasi nem kell a nőknek?

Figyelt kérdés
Tehát szerintetek egy csendesebb, szolidabb, visszahúzódó pasi az egyben határozatlan is, és ezért nem is kell a nőknek
2012. nov. 12. 15:45
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem.
2012. nov. 12. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szerintem a csendességgel nincs baj, de a határozatlan embereket senki sem szereti annyira. Csak az ilyen mindenkit irányítani akaró emberek.

16/L

2012. nov. 12. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
attól h visszahúzódó nem feltétlenül határozatlan. sok nő am ilyen pasikra bukik. de a határozatlan embereket tényleg nem sokan szeretik.
2012. nov. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nem szeretik a nyámnyilákat, de a főnökösködőket sem. Én pl rühelltem mikor az exem mindenbe beleszólt: ezt így csináld, ezt úgy csináld, bla-bla még ha nem is értett hozzá. A nyámnyilákat meg azért, mert nehogy már a nő irányítsa a kapcsolatot! Létezik a közkedvelt aranyközépút, ahol a két fél egyenrangú vagy a ffi kicsit dominánsabb. a csendes visszahúzódó és a határozatlan nem függ össze. Határozott lehet egy csendes pusztító is!


Légy magabiztosabb!

2012. nov. 12. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

a korbácsos szadista dominák ilyen behódoló alakokra vágynak.

a többiek, eltaláltad, nem.

2012. nov. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Egy bérgyilkos is csendes... mégse határozatlan.
2012. nov. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Csendes, szolíd még oké de a visszahúzódó már necces. Bocs az általánosításért, de csak így tudom leírni, szóval pont a visszahúzódó életmódból kifolyólag kevesebb szituációban voltak mint hangadó társaik, nem értenek annyira a konfliktuskezeléshez és úgy ált az embereknek megvan az az elképzelése hogy nem állnak ki magukért. (lehet ez téves, nem tudom én még nem tapasztaltam az ellenkezőjét). A csajok többsége keresi az biztonságot ami nem feltétlen látszik biztosítottnak egy ilyen pasi mellett. Meg sokan szeretnének kitűnni a pasijukkal egy ilyen típusú emberrel ez nehéz. Ha valaki határozatlan az már idegesítő és igen gyakran jell. ez a visszahúzodóbb emberekre. Nálam pl nem hiszem hogy működne mert erős személyiség vagyok akit néha helyre kell tenni, és erre egy ilyen ember nem biztos hogy képes. Ellenben van akit pont ez vonz, egy csendesebb visszahúzódobb típus. Viszont ha nem kezdeményez az illető pont ebből a jelleméből kifolyólag ne csodálkozzon ha nem talál társat magának.
2012. nov. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Szerintem semmi baj nincs az ilyen pasikkal. Nem ezen múlik a dolog, attól lehet még vonzó egy nő számára. És persze van, aki nem szereti a vagány és a "majd én megmondom mi van" stílusú embereket.
2012. nov. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"nem értenek annyira a konfliktuskezeléshez"


Magam is csendes, visszahúzódó típus vagyok és mégis értek hozzá.

2012. nov. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mondtam hogy ez csak általánosítás és nem mindenkire igaz, akinek nem inge ne vegye magára. Én meg eddig azt tapasztaltam hogy inkább elmenekülnek a konfliktus elől.
2012. nov. 13. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!