Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Igaz lehet az, hogy a művészlé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz lehet az, hogy a művészlélek típusú nőknek (versírás, festés stb.) nem számít annyira a külső?

Figyelt kérdés
Gondolok arra, hogy egy ilyen elvontabb művészlélek jobban eltud vonatkoztatni az ilyen külső dolgoktól és inkább az érzelem, azaz a belső számít nekik
2012. nov. 10. 14:14
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Annyira nem számít a külső, de a karakteresebb arcot előnyben részesítik.
2012. nov. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Szerintem nem, vagy nem mindenki. Sőt... Egy fejlett szépérzékkel rendelkező csaj nem hinném, hogy akárkivel járna. De ez emberfüggő...
2012. nov. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
Művész vagyok...elgondolkoztam a kérdéseden.Nem nem számít a külső... nekem.
2012. nov. 10. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Csak mert én elég csúnya vagyok és eddig csak ilyen elvont lelkek voltak a barátnőim táncoltak, meg festettek, meg verset írtak
2012. nov. 10. 14:22
 5/18 anonim ***** válasza:
Igen ezen én is gondolkoztam,én lány vagyok nem vagyok művész,de én is intenzívebben élme meg az érzelmeket..nekem fontosabbak,mitn akülső. Viszont mindenkinél számít ,hogy hogy nézel ki.
2012. nov. 10. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
egy művész, vagy művészlélek más érték szerint látja a világot. Ami neki csúnya, az másnak szép, ami neki szép, az másnak esetleg csúnya. Nem biztos hogy te csúnya vagy, lehet van benned valami szép, amit csak különös érzékkel rendelkező emberek vesznek észre. A szépség relatív. És a művészlelkek pont attól művészlelkek hogy tudnak elvonatkoztatni a tömeg által képviselt normáktól. És ráadásul őket nem is szokta érdekelni a tömeg véleménye, meg vannak győződve róla, hogy ők látják "jól" a világot. végülis mi garantálja azt hogy a tömeg által képviselt norma a jó vagy szép? Az igazi szépséget sokszor csak kevesen veszik észre.
2012. nov. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
0%
Nem. Lehet h egy picit különbözik az ízlésük az átlagtól, de nekik is ugyanúgy csak a külső számít.
2012. nov. 10. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Hmm... Hát fogjuk rá, engem is lehet ilyen nőnek nevezni. Nekem a külső IS számít, de nem az a döntő. Mondjuk úgy, hogy 70-30 % a belső javára.

Olyannyira számít a külső , hogy nekem fontos a sport, az egészséges életmód, és ezt a páromtól is elvárom, és ha már odafigyel az életmódjára, valószínűleg nem néz ki rosszul.

Az öltözködésére is figyeljen, legyen neki egy kis stílus- és szépérzéke.

Valamint a kisugárzás nagyon meg tud szépíteni egy nem túl előnyös külsejű embert is.

De például egy dagadt, igénytelen férfival még akkor sem járnék, ha a világ legjobb embere lenne.

2012. nov. 10. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
Én sokat szoktam rajzolni , festeni, verset is írok néha, de ez nem jelentős mennyiség. És én is elgondolkoztam a kérdéseden, valóban , nekem abszolút nem számít a külső. Rendben, az eléggé feltűnő testhibát én sem tartom vonzónak, de elfogadom. Viszont ha valaki nagyon udvarias, kedves, és közvetlen, barátságos az emberekkel, azt nagyon nagyra tudom értékelni. Szóval, inkább a belső :D
2012. nov. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
A nővérem művészlélek. Neki számít.
2012. nov. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!