Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért fenyeget? Ezzel tönkre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fenyeget? Ezzel tönkre tesz, miért jó neki?

Figyelt kérdés

Nem szeretem már a srácot.Szakítottam vele,ő ebbe nem törödik bele.Folyton azt mondja,szüksége van rám meg nélkülem nem képes élni.De ez csak ragszkodás amit érezz.

Folyton lelkileg zsarol,ha elhagyom megöli magát.

Azt mondja nekem segítségre van szükségem,mert nem vagyok észnél,mert nála nem találok jobbat.

Most azt találta ki hogy amióta haragszom rá,beteg,vért köhög,fáj mindene.Miattam! tudja hogy lelkileg naiv vagyok.

Miért? mi az én hibám?

Finom voltam vele,és már 5ször sajnálatból visszamentem hozzá,de már nem.Tönkre tesz...


2009. aug. 14. 02:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne nézz vissza. Van ilyen. Ledumálni nem tudod. Kiszenvedi magát pár hónap alatt és ennyi. Ilyenkor nem tudsz mit tenni.Tudatositsd benne utoljára h vége. Ha mégis öngyilok lesz az az ö döntése, nem a tiéd.
2009. aug. 14. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én kétlem, hogy bármelyik fenyegetése is komoly lenne. Először gondolom csak próbaként elsütötte hátha visszaszerezhet. És ez már ötször sikerült nekik, tehát tudja, hogyha tovább csinálja, csak visszamész hozzá hatodszorra is. Legyél határozott és jelentsd ki, hogy felőled, most már fejre is állhat, akkor sem fogsz visszamenni hozzá.


Minden jót!


Sárky

[link]

2009. aug. 14. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm...
2009. aug. 14. 02:17
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor nem szabad egyáltalán reagálni, telefont, nem kinyomnai, hanem lehalkítani, sms-t egyből törölni, nem elolvasni, ha nem kerülsz vele semmilyen kapcsolatba, előbb-utóbb csak megunja. Lényeg, hogy ne lásson, ne halljon rólad semmit!!! Egyáltalán!
2009. aug. 14. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem akinek egy viszonzatlan szerelem elég a halálhoz, azon úgysem nagyon lehet segíteni. Szánalomból ne játszd meg a szerelmest.
2009. aug. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!