Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek jogosan haragszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jogosan haragszik a férjem? Még én kérjek bocsánatot?

Figyelt kérdés

4 hónapos a lányunk. Kicsit bediliztem az anyaságtól, elkövettem azt a hibát amit a nők egy része: csak a gyerek, semmi smink, haj, ruha... Pár hete összeszedtem magam, eljárok tornázni, estére összeszedem magam.

Megbeszéltem az egyik barátnőmmel hogy átjön tegnapra, hogy legyen a lányunkkal amíg én főzök valamit meg csinálok valami különleges frizurát, sminket.


Amikor hazaért a férjem úgy tűn törül, tök jól telt az este. Aztán amikor kiderült hogy átjött a barátnőm akkor leb.szott hogy milyen szar anya vagyok hogy ezt sem tudom egyedül megoldani! Meg hogy hogy mert idegenre bízni a lányát az ő engedélye nélkül. Mondtam hogy én is egész nap itthon voltam, csak a konyhában, fürdőben de nem érdekelte.


Ti mit gondoltok? Hibáztam, nem kellett volna?


2012. okt. 4. 09:55
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Hű, de paraszt a férjed, már bocsi!
2012. okt. 4. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%

Hát érdekes ember a férjed... Szerintem ő volt bunkó, sőt, teljesen irracionális volt a reakciója. Bunkó volt, mert azt mondta, hogy szar anya vagy, amiért egyedül nem tudod ezt megoldani (eleve miért fáj neki, hogy segítséget kérsz valamihez, ami neki semmibe nem kerül, neked viszont így könnyebb), abban pedig semmi rációt nem látok, hogy miért kéne az ő engedélye ahhoz, hogy neked átjöjjön a barátnőd, és figyeljen a kislányra, amíg te főzöl.

Bocsánatot kérned egyáltalán nem kell emiatt, viszont érdemes lenne megbeszélni, ha már ő nem képes magától megmondani, hogy tulajdonképpen mi és miért zavarja.

2012. okt. 4. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim válasza:
100%
Szerintem pont megdicsérni kellett volna a férjednek, nem pedig letolni. Hiszen igyekeztél, és Ő érte készülődtél. Nem volt igazságos Veled.
2012. okt. 4. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Nincs a férjednek valami pszichés zavara?
2012. okt. 4. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:

Köszönöm, már komolyan kezdtem elhinni hogy igaza van...


Én sem értem, miért baj hogy segítséget kértem. Ha nem muszáj, nem szakadok meg.

2012. okt. 4. 10:13
 6/26 anonim ***** válasza:
100%

10:02, nálad a pont.

A férj bunkó volt, de még egy bunkó sem reagál ilyen értelmetlenül, ahogy ő tette. Valami más baja van.

2012. okt. 4. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

Leírom én is, hiába ismétlem a többieket, de nehogy elhidd, hogy igaza van!

Biztos vannak olyan nők, akik ezt gyerek mellett meg tudják oldani, de nem mindenki egyforma és attól te nem leszel rossz (sz*r) anya...

2012. okt. 4. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Holnap ha a férjed hazaér, nyomd kezébe a gyereket és menj el futni egy órára. Ha nem foglalkozik a gyerekkel normálisan, kérdezd meg hogy milyen apa vagy te, hogy még a gyerekedet se tudod lekötni... Talán ettől majd észhez tér.
2012. okt. 4. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem jogos amit a férjed művelt!


Idegenre? Gondolom a barátnődet jól ismered, és akárkire te se bízod a gyermekedet. Ráadásul te is otthon voltál, ha valami gond lett volna... Lényegében csak figyelnie kellett rá.


Az ő engedélyét kellene kérned? Egyrészt akkor oda a meglepetés... Meg én nem értem a férjedet. Nem 1 hétre adtad valakinek a gyermeket, hanem a saját lakásotokban néhány órát figyelt a kislányra a barátnőd amíg te intézted a dolgodat.


Úristen, ez annyira túl van reagálva, hogy az hihetetlen. Nem is értem minek töröd magad, meg se érdemli..

2012. okt. 4. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Elképzeltem a szitut.. felhívod és ENGEDÉLY-t kérsz arra, hogy a szobában hagyhasd a gyereket a bnőddel, amíg te a 3 méterrel arrébb lévő konyhában vagy... jót röhögtem...
2012. okt. 4. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!