Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan értessem meg vele hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan értessem meg vele hogy nem akarok barátságot?

Figyelt kérdés

A barátnőm kidobott,pedig nagyon szerettem.Nem is indokolta meg csak hogy neki nem való kapcsolat.Mondta hogy barátok attól még lehetünk.Én meg ezt nem akartam hanem azt kértem inkább ne hívjon soha többet hogy eltudjam felejteni.De erre meg elkezdett írogatni hogy én milyen szemét vagyok hogy nem állok mellette barátként.Hogy értessem meg vele hogy bármikor újrakezdeném vele de barátként nem tudok ránézni és inkább akkor ne beszéljünk többet ha nem lehet több köztünk?20 évesek vagyunk

köszi ha van ötlet...


2012. nov. 12. 20:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerinted ezt a pasik értik??? Hasonlo helyzetben vok csak annyi különbséggel h nem szemrehányásokat tesz hanem szinte bokolgat és a multat beszéli. És szépn elküldtem letiltottam k*rva anyáztam stb és eredménytelen. Mindig megtalál. Ugyhogy ha vkinek van ötlete én is kiváncsi lennék ráá:D
2012. nov. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sehogy! Már elmondtad neki, ha nincs annyi esze, hogy felfogja, akkor muszáj drasztikusnak lenni: ahonnan tudod, tiltsd le, ne válaszolj, ha ír, ne vedd fel neki a telefont. Te is könnyebben felejtesz majd így.
2012. nov. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

ja, legyél drasztikus

lányként voltam így... mit kell nekem a szánalmas barátsága ha én dugni akarok vele meg járni, kézenfogva sétálni...aztán utána nem lehet semmit csak nézegetni de azért jópofizzak vele, mindig meghallgassam a sirámait, ahogy más nőről beszél...

ez önzőség, akkor az én fájdalmammal ki törődik, azzal hogy nekem ez szär.

ez a barátosdi hatalmas önzőség a másik féltől aki kidob, aki nem érez semmit.

belementem, nem működött, nem fogta fel mikor mondtam hogy nem megy.. csak úgy hogy össze kellett vesznem vele :(

mondd meg neki őszintén, ha nem érti tiltsd le és ne keresd

ha hagyod ezt, csak rosszabb lesz

2012. nov. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
na igen,szerinte meg én vagyok az önző mert nem fogadom el hogy ő nem akarja folytatni...meg hogy az igazi barát nem ilyen,hát én nem is akarok az lenni
2012. nov. 12. 21:09
 5/6 anonim ***** válasza:
Neki azért így a természetes, mert szerintem sosem volt beléd szerelmes, hanem a barátjának érzett mindig is. Mondd meg neki, hogy képzelje már magát a te helyedbe egy kicsit, hogy neked nem ilyen egyszerű.
2012. nov. 14. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szemetezd le te is, hogy nem áll melletted barátnőként és tiltsd le.
2013. jan. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!