Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mért akarja, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mért akarja, hogy vele maradjak, ha már nem becsül meg? 1,5 éve vagyunk együtt. Az eleje nagyon szép volt, de az utobbi fél év, lehet több is nagyon rossz és minden egyre rosszabb.

Figyelt kérdés
Soha nem beszél velem szépen ,mindig majomnak hiv,debilnek,idiotának,és ezeket komolyan gondolja,ha meg kérem,hogy változzon meg,akkor azt mondja,örüljek,hogy igy banik velem,mert csak felét mondja el annak amit gondol.Olyanokat mond,hogy,ha nem lennek neki 6xboldogabb lenne és jobb élete lenne.Ha szakitani akarok vele ,nem akarja,akkor meg egyböl puszilgatni kezd,és nem megy el tollem,de változni sem változik.Szex is sz.r ,nem simogat már jo pár honapja,csak annyitt mond,huzd le a bugyid és beteszi,semmi érzelem.Akárhova megyunk,piszkal,hogy nezem a pasikat,pedig nem,de ő beszelhet lanyokkal is ,en nem fiukkal,mert féltékeny lesz.Semmitt nem szabad csinalnom mellette.Szeretnék vele szakitani,nem erdekel mér,ha meg csal semmi nem erdekel.Nem akarok vele lenni,de hiaba mondom neki,nem enged el,nem ertem mért akar velem lenni,ha tudja ,h neki is jobb nélkülem
2012. nov. 13. 10:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Olyan nincs, hogy nem enged el, dobd ki a pics.ába, ne vedd fel neki a telefont, ne válaszolj a leveleire! Nem a kutyája vagy, hogy nem enged el... Jézusom..
2012. nov. 13. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
de mondja is ,hogy en addig leszek vele amig ő akarja,ha meg nem v alaszolok neki,akkor szo nélkül eljön hozzam és puszilgat még akkor is,ha nem engedem és ugy csinal,mintha minden rendbe lenne,és ,ha tovabbra is mondom,h nem jo ez igy,akkor agressziv lesz ordt stb..
2012. nov. 13. 10:53
 3/8 anonim ***** válasza:
Jézusom. Figyelj már. Mi a jó ebben a kapcsolatban? Semmi? Akkor miért nem dobod ki? Csak én látom úgy, hogy boldogtalan vagy? Miért ragaszkodsz ehhez a sráchoz?
2012. nov. 13. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Én már nem akarok vele lenni,szeretnem befejezni,de ő nem erti meg..
2012. nov. 13. 10:56
 5/8 anonim ***** válasza:
De olyan nincs!!! Ha elmegy hozzád, ne engedd be. Fenyegesd rendőrséggel, vagy mit tudom én! Ne legyél már ilyen bamba. Ne hagyd, hogy így bánjanak veled!
2012. nov. 13. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de hogy lehetsz ilyen szerencsétlen?!

Szakítani akarsz...oké, és mért nem teszed meg?! Mért nem az van, amit te akarsz? Az ilyen nőket szokták megverni, aztán azt is ugyanúgy eltűrik...

Hát semmi méltóságod nincsen?

2012. nov. 13. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ja,és a kérdésre válaszolva: mért akarja, hogy vele maradj?

Mert egy ilyen aberrált állat, hogy élvezi hogy kihasználhat és megalázhat, hogy úgy játszadozhat veled, ahogy csak kedve tartja.

Eszedbe ne jusson, hogy esetleg szeret...

2012. nov. 13. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ez egy barom, dobd ki a francba. Ha félsz tőle hívj oda tesvért szülőt havert vagy valakit, szerintem nem hogy nincs értelme így ezt folytatni de nagyon rossz hatással van rád. Nem vagy a kutyája, hogy beléd törölje a lábát, küldd el a tudod hová.

Am. neki nem jobb nélküled ezt csak azért mondja hogy téged elbizonytalanítson és magát űberfasza csávónak állítsa be, elterelendőként arról hogy mekkora lúzer.

2012. nov. 13. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!