Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetek? Nagyon elvagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetek? Nagyon elvagyok keseredve!

Figyelt kérdés

Egy és fél hónapja jöttem össze egy fiúval,akibe később szerelmes lettem,de olyan nagyon,hogy elsem tudtam képzelni nélküle az életem. Az utobbi időben eléggé eltávolodtunk egymástól,néha még idegenként is viselkedtünk,nem bízott meg bennem annyira,mint kellett volna,viszont én nagyon bíztam benne és nagyon szerettem. Tegnap kijelentette,hogy szakít velem,mert én jobbat érdemlek nála,mert hogy ő nem megbízható és neki most a szórakozás kell,barátok,csajok és nem áll készen egy hosszú kapcsolatra és az elején nem gondolt erre,mert elvakította a szerelem és,ha még mindig így fogjuk szeretni egymást pár év múlva újra kezdhetjük. Pár év az borzasztó sok,főleg,ha szerelmes vagy valakibe.. és az a legnehezebb,hogy egy suliba járunk és fogalmam sincs mit csinálhatnék,akaratom ellenére látom és ő még csak nem is köszön nekem és elfordul amikor meglát... minden egyes alkalommal feltépődnek bennem a sebek.

Tudom,hogy fiatal vagyok és kaphatok mást magamnak,de nekem ő kell... érzem,soha nem voltam még ilyen szerelmes és nem éreztem magam így egy fiú közelében sem! Tiszta szívemből szeretem és nagyon-nagyon fontos nekem,nélküle az életem semmit sem ér! Kérlek szépen titeket,segítsetek nekem,bármilyen tanácsot elfogadok! Nem tudom mit tehetnék,hogy újra közelebb kerüljek hozzá és együtt legyünk.. minden olyan legyen,mint régen! Az undokságoktól kíméljetek.. ígyis összevagyok már eléggé törve! Köszönök minden választ! 15/L


2012. nov. 13. 15:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Nehogy egy ilyen marha miatt szomorkodj, szakít veled, mert rájön, hogy neki nem kellesz, helyette inkább bulizik, haverkodik stb, aztán majd, ha kitombolta magát visszamegy hozzád...ez poénnak is kemény lenne. Gondolom nem érzed magad átjáróháznak? Szépen felejtsd el, támaszkodj a barátaidra, bulizz, te is, suliba meg ne foglalkozz vele. Egy ilyen ló*asz Jóska miatt egy perc szomorkodás is sok!
2012. nov. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

istenem 15 éves vagy... másfél hónapig jártatok... erre inkább nem is mondok semmit, gondolj már bele, van aki 3-4-5 év után szakít a párjával, akivel esetleg már közös életet is terveztek, aztán mégis túléli... másfél hónap alatt még meg sem ismerted annyira, hogy tényleg szerelmes legyél belé, ennyi semmit nem tudsz róla

ilyen klisé szövegeket, hogy nélküle az életem semmit nem ér... vááá hányok... ha ilyen hülye indokkal ott hagyott, nyugodj meg, nem ő volt az igazi

2012. nov. 13. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

SZia!

Én ugyan ebben a cipőben jártam pár évvel ezelőtt, hidd el kis idő eltelik és jobb lesz. Most nehéz tudom, nekem is sokan mondták, hogy ne gondoljak rá, nehéz is volt, de utána én is elkezdtem bulizni, szórakozni, majd egy fél év után mikor ezt látta, hogy jól érzem magam meg van más barátom, rájött, hogy csak én kellek neki, de sajna akkor már nekem nem kellett. Azóta férjhez mentem ,és megtaláltam a nagy őt!!! Fel a fejjel!!!

2012. nov. 13. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!