Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem merek bevállalni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem merek bevállalni egy pasit?

Figyelt kérdés
Egy pasim sem volt még,és ahányszor megkérdezik akarok-e velük járni mindig visszahúzódom.Nem megy nekem ez a dolog. Nem tudja valaki megmondani miért?

2012. nov. 13. 17:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2012. nov. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

helyetted senki nem fogja megadni a választ, ez a te kérdésed, ami nem arról szól, h hol tudnék kotont venni, ugye érzed? a különbséget

mitől félsz?

2012. nov. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Fiú vagy lány vagy?
2012. nov. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
15 éves lány vagyok.Valamiért szeretek így fiúkkal lenni ,meg hülyéskedni meg a romantikus dolgokat is szeretem,de valahogy nem megy.
2012. nov. 13. 17:32
 5/13 Menedzser ***** válasza:
Fiatal vagy még és sok berúgás áll elötted :D
2012. nov. 13. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Azt gondoltam:D
2012. nov. 13. 17:33
 7/13 anonim ***** válasza:

ó, akkor ez teljesen természetes, azért nem huszonéves vagy

nem is kell még pasiznod

2012. nov. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Csak elég szar érzés amikor mindenkinek van valakije, mondjuk nekem is lehetne ,de inkább várok egy rendesre.
2012. nov. 13. 17:35
 9/13 anonim ***** válasza:
jaj, de cukcsi vagy! *-* hogy csókolnám a kis kacsódat XD
2012. nov. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Őszintén, én is ilyen voltam nagyon sokáig. Én mindig úgy képzeltem el magam egy kapcsolatban, hogy nem egy ilyen tiniszerelem, vagy hasonló. Meg nekem mindig a férfiasabb srácok tetszettek, akik komolyan vesznek egy kapcsolatot, és ilyenek nem igazán voltak körülöttem. Másokkal járhattam volna, de ők nem izgattak igazán. Szóval éltem az életem, ismerkedtem, vártam h a sors intézze a dolgokat. És végülis így is lett. Igaz, h 18 vagyok, és még csak most élem meg az első igazi szerelmet, de úgy érzem, most a megfelelő ember mellett vagyok. Szóval szerintem nálad is az van, hogy vagy nem tetszenek azok a sracok, vagy még nem értél meg egy kapcsolatra igazán. De ezzel semmi gond, hidd el nekem hogy egyedül is teljes az ember, nem csak akkor, ha valaki van pasija. Különösebben nem hiszem, hogy aggódnod kéne emiatt, csak éld az életed, aztán úgyis észreveszed majd, ha megváltoznak a dolgok, és jön egy olyan srác, aki igazán érdekel. Addig pedig bulizz, ismerkedj, érezd jól magad! ;)

18/L

2012. nov. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!