Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan szerezzek pasit, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzek pasit, ha egyelőre még kiszemeltem sincs?

Figyelt kérdés
Nemrég szakítottam és igazából vágyom egy ölelő és szerető társra. Hogyan szerezzek, ha egyelőre kiszemeltem sincs?
2012. nov. 11. 18:27
 1/7 anonim ***** válasza:
keress h legyen kiszemelt.. :)) Ennyi.. :)))
2012. nov. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

de ez az, hogy nem tudom hol.. nem tudom, hogy kelthetném fel a figyelmet.. sokan mondják a szemembe nekem úgyse lesz senkim, mert csúnya vagyok, szar az alakom stb...

Szerintem igazából ez nincs éppen így, de ha sokan ezt mondják akkor csak van benne valami =/

2012. nov. 11. 18:29
 3/7 anonim ***** válasza:
küldje egy képet elmondom a véleményem a láttakról! :)
2012. nov. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
És kik mondják a szemedbe??? Pasik?? Mert arra is gyávvák h egy átlagos csajt leszolitsanak. Am meg vkinek nemtetszel vkinek meg álomnővagy.
2012. nov. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
pasik is mondták már.. meg gáznak tartanak na de mind1 =/
2012. nov. 11. 18:34
 6/7 anonim ***** válasza:

A vilägban az egyik legfontosabb szabäly.

Anyädon es a felesegeden kivül mindenki mäs velemenyet feldughatod a seggedbe..

nem akartam csunyän,csak hogy ertsd mire gondolok

2012. nov. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mindenkinek más a szép:) meg lehet h ha teljesen szép a csaj közbe meg olyan bunkó h na ,szoval nemmindig a külső számít:D legyél magabiztos aza lényeg,mindenkinek nem tetszhetsz:D
2012. nov. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!