Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol rontottam el? Vagy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol rontottam el? Vagy csak szexpartnert keresett? Megismertem a neten egy 37 éves pasit már régota irogatott nekem és végre rászántam magam hogy elmegyek randizni vele. Többi lent

Figyelt kérdés
Komoly kapcsolatnak indult de a távolság miatt nem tudtunk csak 1 honapban 1-2 szer találkozni.Az első randin orálisan kielégitettem és ez folytodott 10 honapon keresztűl mire beleuntam az egészbe.Semmi nem változott köztünk minden ugyan olyan volt mint az elején Csak szex és semmi komoly.Nemtudom én rontottam el vagy ő csak szexet akart.
2012. nov. 11. 17:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
ott rontottad el hogy leszoptad az első randin
2012. nov. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
már itt elbasztad: "Az első randin orálisan kielégítettem" nem csodálom h ha csak erre kellettél neki..
2012. nov. 11. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
De ez volt a szive vágya.és miért pont ezzel rontottam el???
2012. nov. 11. 18:02
 4/12 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2012. nov. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
31 éves vagyok.
2012. nov. 11. 18:05
 6/12 anonim ***** válasza:
Ne haragudj de aki komoly kapcsolatra vägyik nem szopja le a pasit 1.randin..
2012. nov. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
te mindent teljesítesz az első alkalommal h az a vágya egy pasinak???
2012. nov. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Igen ha az a férfi olyan amilyenre vágyom
2012. nov. 11. 18:08
 9/12 anonim ***** válasza:

Hagyd a p*csába! Én is 37 vagyok! ;)

Meglehet még jobban az akit keresel! :)

2012. nov. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
hát én sok mindent akartam az első randin de nem mondtam meg neki.. kivártam a kellő pillanatot.. és nem az első randin.. :))) most vissza gondolva tettedre.. most is újra megtennéd??
2012. nov. 11. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!