Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok a babaarcú pasikat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok a babaarcú pasikat miért nem csípitek?

Figyelt kérdés
24 vagyok, de kinézek 18-19-nek folyton azt kapom, hogy tiszta gyerek vagy még mit akarsz, nem vagy az esetem mert fiatalos az arcod.. Pedig komoly állásom van, és én magam is komolynak tartom magam...

2012. nov. 13. 20:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Csak a babfenekűeket csípik!
2012. nov. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én nem egy babaarcú pasit láttam, aki tetszetős volt, szóval ne általánosíts! :)
2012. nov. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nyírd le nullásra a hajad, illetve/ vagy növessz borostát, körszakállat, állszakállat. Ezek mind markánsabbá, férfiasabbá teszik az arcot. Örülj neki, amikor a kortársaid már vén faszok lesznek ,te még a csúcson leszel a nők körében, majd beérsz.
2012. nov. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát sajnos a babaarc nem igazán utal magas tesztoszteronszintre. És talán ennyi az oka :(
2012. nov. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
én a szőrös állatokat preferálom, mert az férfiasabb
2012. nov. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

NEKEM nem elég férfiasak :( Jó, nem a szakállas, ráncos, "férfiállatok" jönnek be, de nem tudom, én nem tudok ilyen babaarcú fiúhoz vonzódni.

VISZONT! Nagyon sok barátnőmnek az a típus jön be :) Szóval ne csüggedj :)

2012. nov. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem igazán nő a szakáll...
2012. nov. 13. 21:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!